Przejdź do treści

Skasowane dane z pamięci USB można odzyskać

Gdy w naszym kraju pojawiły się do kupienia pierwsze pendrivy to wszyscy po prostu oszaleli na ich punkcie. Wystarczyło włożyć malutkie urządzenie do specjalnego portu w komputerze, żeby w łatwy sposób przenosić swoje dane z jednego komputera na drugi. Dzisiaj pamięci USB wykorzystywane są przez wszystkich do przenoszenia i przechowywania swoich plików.

Co jeśli usuniemy swoje dane przez przypadek?

fachowe odzyskiwanie danych z usb WarszawaNikt z nas nie jest nieomylny. Każdemu może zdarzyć się przypadek, w którym zamiast wybrać opcję skopiowania danych z USB to wybierzemy opcję ich usunięcia. Trzeba pamiętać o tym, że pliki usunięte z pamięci USB nie przenoszą się do kosza tylko od razu się z niej trwale kasują. Jeśli już tak się zdarzy, że usuniemy dane przez przypadek to nie panikujmy. Znajdźmy po prostu najlepszą firmę informatyczną, która swoim klientom proponuje fachowe odzyskiwanie danych z USB Warszawa jest miastem, w którym takich firm znajdziemy naprawdę sporo. Z każdego pendriva można odzyskać wszystkie pliki pod warunkiem, że po skasowaniu poprzednich nie zapiszemy na nim kolejnych. Dlatego nawet jeśli skasujemy dane z USB to nie musimy się tym w najmniejszym stopniu przejmować. Skuteczne odzyskanie danych oferuje wiele firm informatycznych, a ceny wszędzie są na bardzo podobnym poziomie. Za odzyskanie danych z pamięci USB zapłacimy od stu do trzystu złotych, ale ostateczna cena zawsze zależy od ilości danych do odzyskania.

Wiele osób korzysta z pamięci USB do przechowywania rodzinnych zdjęć czy ważnych plików związanych z pracą. Przypadkowe usunięcie plików to dla wielu poważne zmartwienie, ale dzisiaj to naprawdę nie trzeba się czymś takim martwić. Większość firm informatycznych oferuje kompleksowe odzyskiwanie danych z każdego rodzaju nośnika pamięci.