Przejdź do treści
porady prawne

Siostra prowadzi porady prawne w Krakowie

  • przez

Mam na imię Ewelina i mieszkam w Krakowie razem z rodzicami. Moja starsza siostra posiada swoje własne mieszkanie w centrum Krakowa i prowadzi swoje biuro prawne, które doskonale prosperuje. Moja siostra jest bardzo dobrym i cenionym pracownikiem w swoim środowisku.

Skuteczne porady prawne w Krakowie

porady prawneJej specjalizacją jest między innymi obsługa prawna firm, ale także świadczy usługi osobom fizycznym. Siostra miała kiedyś klienta, który chciał mieć własną spółkę cywilną i siostra mu wyjaśniła na czym polega zakładanie spółek oraz zapewniła bieżącą pomoc w prowadzeniu działalności. Przychodzą do niej też ludzie, których interesuje zakładanie fundacji i wyjaśnia im czym jest akt fundacyjny oraz czy można go odwołać. Moja siostra ma ogromną wiedzę i doświadczenie także jeżeli chodzi prawo pracy i bardzo dobrze zna problematykę zatrudnienia w naszym kraju. Siostra ma kilku pracowników u siebie w biurze i wszyscy prowadzą porady prawne z różnego zakresu, jednak siostra zna się na wszystkim i jest w stanie udzielić pomocy każdemu, kto zgłosi się do jej biura. Bardzo lubię odwiedzać siostrę w pracy i czasami nawet jej pomagam. Ostatnio drukowałam u niej dokumenty, których wymaga zakładanie spółek i pomagałam przy segregacji umów z klientami. Oczywiście jeżeli chodzi o sprawdzone porady prawne – Kraków to się na tym kompletnie nie znam, ale doskonała ze mnie pomoc biurowa. Rodzice są bardzo dumni z mojej siostry i od samego początku ją wspierali, dzięki czemu przyczynili się także do tego, że odniosła taki sukces.

Mnie nie interesuje obsługa prawna firm i w przyszłości chcę być kosmetyczką i wiem, że siostra mi da porady prawne, które pozwolą mi założyć i prowadzić działalność w sprawny sposób. Dobrze mieć w rodzinie prawnika, na którego można zawsze liczyć i jest świetnym fachowcem.