Przejdź do treści

Shisha – doskonały dodatek na domówkę

Chyba każdy z nas lubi od czasu do czasu spędzić czas w gronie znajomych. Jednym z najbardziej lubianych typów imprez jest tak zwana domówka. Jej przewaga nad imprezami klubowymi polega głównie na tym, że jest ona zazwyczaj mało kosztowna oraz pozwala uczestnikom na swobodne rozmowy. Kluczem udanej domówki jest jednak kreatywność jej gospodarza – musi on w końcu zintegrować towarzystwo.

Shisha jako sposób na integrację

melasa do shishyPodczas domówki można zagrać w gry planszowe, w karty, bądź chociażby na Playstation – wspólna zabawa często gwarantuje doskonałą integrację grona znajomych. Uczestnicy domówki mogą się także zaangażować w jej organizację od samego początku, na przykład poprzez wspólne przygotowywanie przekąsek. Tym, co zazwyczaj sprawdza się jako element integrujący towarzystwo na prawie każdej domówce, jest wspólne palenie fajki wodnej – shishy. Siedzenie całą grupą wokół rozpalonej shishy daje niepowtarzalny klimat. Różnorodność smaków powoduje, że palenie fajki wodnej nigdy się nie nudzi. Smakowa melasa do shishy jest dostępna w wielu sklepach z tytoniami. Co ciekawe, melasa występuje także w wersji beznikotynowej – może się zatem na nią skusić nawet niepaląca osoba. Wybór melas i tytoni do shishy jest przeogromny, można zatem powiedzieć, że każdy znajdzie spośród nich coś odpowiedniego dla siebie. Tak jak już zostało wspomniane, przy wyborze melasy do shishy kupujący najczęściej kierują się smakiem. Zazwyczaj melasy mają smak owocowy (na przykład smak jabłka, truskawki, arbuza, albo łączą w sobie kilka smaków), są jednak także melasy o smaku cukierków, czekoladowym, kawowym… wystarczy dobrze poszukać.

Jest niemal pewne, że podczas wspólnego siedzenia i palenia shishy każdy z uczestników domówki poczuje się zrelaksowany. To właśnie wtedy wszyscy ze sobą rozmawiają, dzielą się swoimi przeżyciami i opowieściami. Shisha stanowi także znakomity pretekst do tego, by się spotkać i posiedzieć razem – w końcu nie ma nic lepszego od spotkania z przyjaciółmi.