Przejdź do treści

Sesja fotograficzna dla dzieci w Olsztynie

Zbliżały się wakacje, więc razem z rodziną naturalnie planowaliśmy nasz wolny czas. Nasze mieszkanie było w tracie niewielkiego remontu, a korzystając z pięknej pogody oraz wakacji, chciałam zrobić coś, aby po remoncie nasze mieszkanie prezentowało się jeszcze lepiej i było w nim dużo naszych zdjęć.

Profesjonalna sesja fotograficzna dziecięca w Olsztynie

sesje dziecięce olsztynNasza rodzina jest dla mnie najważniejsza. Uwielbiam spędzać wolny czas z moimi pociechami, dlatego na pierwszy weekend wakacji umówiłam się z profesjonalnym fotografem. Jeżeli chodzi o sesje dziecięce Olsztyn może pochwalić się wieloma profesjonalnymi fotografami, którzy takie sesje wykonują o każdej porze roku. Zależało mi na tym, aby moje dzieci miały sesję w plenerze, ponieważ piękna, wakacyjna pogoda była świetnym tłem do zdjęć. W umówionym dniu, przybyliśmy razem z dziećmi na miejsce, kilkanaście kilometrów od miasta, gdzie piękne krajobrazy zapierały dech w piersiach. Pani fotograf była przemiłą i bardzo doświadczoną osobą. Była niezwykle cierpliwa, ponieważ praca z dziećmi wymagała od niej takiego podejścia. Początkowo, ustawiła wszelkie niezbędne akcesoria, a później ze starannością zaczęła robić zdjęcia. Fotografowała moje dzieci w różnych pozach, ale również podczas ruchu na tle wspaniałych, wakacyjnych krajobrazów. Podczas całej sesji, również moje dzieci były bardzo zadowolone, gdyż mogły spędzić miło czas na świeżym powietrzu, a przy okazji wykorzystać ten dzień na zabawę i radość. Pod koniec sesji, umówiłam się z panią fotograf na odbiór zdjęć i podekscytowani wróciliśmy do domu. Jakiś czas później, odebrałam fotografie, które były niewiarygodnie piękne. Były wykonane zarówno w kolorze, jak i odcieniach czarnych i białych, a każda z fotografii przedstawiała moje dzieci w przeróżnych wersjach i pozach. Byłam bardzo uradowana, gdy mogłam te zdjęcia oprawić w ramki i powiesić w naszym odświeżonym mieszkaniu.

Po tym jak odebrałam zdjęcia od fotografa, mogłam przystąpić do tego, aby ładnie je wyeksponować w naszym mieszkaniu. Od tego momentu zdobiły nasze ściany oraz meble, a urocze uśmiechy naszych pociech spoglądały na nas ze zdjęć i wprowadzały bardzo pozytywny nastrój w całym naszym mieszkaniu.