Przejdź do treści
serwis kas fiskalnych

Serwis kas i drukarek fiskalnych a praca

Wiele osób pozostających bez pracy, może szukać zatrudnienia w różnych miejscach. Począwszy od ogłoszeń umieszczanych w najpopularniejszych dziennikach czy gazetach, poprzez szukanie ogłoszeń pracodawców na największych internetowych platformach dotyczących ogłoszeń o pracę oraz chęci zatrudnienia pracowników.

Praca przy kasach fiskalnych jest zajmująca

serwis kas fiskalnychJak w każdym innym urzędzie pracy, również w mieście Wrocław i lokalnym UP można także znaleźć szereg ofert na temat zatrudnienia potencjalnych pracowników przez okoliczne firmy i przedsiębiorstwa. Obecnie między innymi serwis kas fiskalnych w mieście poszukuje kandydata do podjęcia pracy w firmie. Wymagane jest wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w naprawie takich urządzeń, jak między innymi kasy fiskalne oraz inne urządzenia używane najczęściej w sklepach. Do obowiązków zatrudnionego na tym stanowisku człowieka należeć będzie nie tylko naprawa urządzeń, ale także diagnostyka ewentualnych usterek, jeśli chodzi o drukarki fiskalne. Praca zazwyczaj w jednym miejscu –bezpośrednio w serwisie, gdzie znajduje się warsztat. Czasem jedynie w związku z tym, że praca opiewa także o naprawę i diagnostykę między innymi jeśli chodzi o wagi platformowe oraz sprzęt elektroniczny używany do ważenia produktów – zarówno tych mniejszych, jak i bardziej gabarytowych, zdarzają się wyjazdy bezpośrednio do danego sklepu. Bardzo rzadko dłuższe – kilkudniowe delegacje do innych miast. Firma oferuje między innymi wstępną umowę o pracę na okres trzech miesięcy, z późniejszym przedłużeniem jej w przypadku zadawalającej dla obu stron współpracy już na czas nieokreślony.

Wymaganiem jest aby potencjalny kandydat do zatrudnienia, zarejestrowany był w lokalnym urzędzie pracy oraz posiadał status osoby bezrobotnej, może mieć orzeczenie o lekkiej niepełnosprawności (umożliwiającej pracę w tej firmie).

Więcej informacji na Kumiega wagi z Wrocławia, ul. Krzemieniecka 19