Przejdź do treści
usługi geologiczne

Rodzinne usługi geologiczne

Moja rodzina, a konkretnie moi rodzice prowadzą swoją własną działalność, czyli najzwyczajniej w świecie mają po prostu swoją własną firmę. Ta och firma, jest to firma świadcząca różnego rodzaju usługi geologiczne. Ta ich firma działa w ich rodzinnym mieście, zresztą w tym mieście również urodziłem się ja, a miastem tym jest przepiękne, królewskie miasto, czyli Kraków.

Świadczymy różnego rodzaju usługi geologiczne

usługi geologiczneZawód mojego taty, jest to geolog. Jest to również zawód mojej mamy, zresztą oni oboje poznali się na studiach na Politechnice Krakowskiej, gdzie oboje studiowali. Także ich miłość, jest to taka miłość jeszcze z czasów studiów, a właśnie owocem tej ich miłości jestem ja. Ja póki co jestem jeszcze w liceum, ale mam nadzieję, że również będę miał możliwość studiowania geologii, zresztą chcę studiować na tej samej uczelni, na której studiowali moi rodzice, tak żeby można powiedzieć, że podtrzymać tą rodzinną tradycję. Nie chcę jednak studiować geologii, ponieważ oboje moi rodzice są to geolodzy, ale chcę studiować ten kierunek, ponieważ geologia sama w sobie mnie naprawdę niezwykle fascynuje. Często mam możliwość podglądania, jak moi rodzice robią różnego badania geologiczne i muszę przyznać, że jest to po prostu coś niesamowitego. Na szczęście moi rodzice często pozwalają mi na to, żebym przychodził do ich biura i podglądał te wszystkie projekty, którymi obecnie się zajmuję. Zresztą sami mi oni tłumaczą, jak należy zrobić pewne rzeczy, w jaki sposób dokonuje się poszczególnych zadań i ogólnie rzecz biorąc tłumaczą mi właśnie tego typu rzeczy.

Cieszy mnie to bardzo, że mam właśnie taką praktyczną możliwość przyjrzenia się tym wszystkim dokonywanym badaniom z bliska. Moi rodzice nie namawiają nie do tego, żeby studiować geologię, ale ja bardzo chcę, ponieważ wiem, że jest to zawód dla mnie.

Więcej w tym temacie można znaleźć na: www.progeo.pl