Przejdź do treści
remonty

Remont w mieszkaniu siostry

Moja siostra kupiła nie tak dawno nowe mieszkanie. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu bo w końcu będzie teraz mieszkała w Bydgoszczy tak jak ja. Przez wiele lat siostra mieszkała naprawdę daleko ode mnie i przez to też nie widywałyśmy się tak często jak bym tego chciała.

Remonty i fachowa firma

remonty Oczywiście często rozmawiałyśmy z sobą przez telefon, ale wiadomo, że to nie jest to samo. Teraz gdy będzie mieszkała w tym samym mieście na pewno nasze kontakty będą lepsze. Ja mama małe dzieci także nie ukrywam, że przy nich także przyda mi się jakaś dodatkowa pomoc chociaż tylko co jakiś czas. Siostra kupiła mieszkanie dosyć tanie jednak będzie ono potrzebowało dużego remontu. Nie jest to mieszkanie bowiem do którego można od razu wejść i mieszkać. Jednak ja znam bardzo dobre usługi remontowe w bydgoszczy i wiem, że z ich pacy będzie zadowolona. Ta firma remontowa, którą znam robiła także mi remont w domu jakieś pół roku temu. Uważam, że siostra może im nawet zlecić już poszczególne prace a przez ten czas może mieszkać u mnie. No wiadomo przecież, że jeśli jest remont w domu to bardzo ciężko jest tam funkcjonować a siostra musi być teraz wypoczęta bo zaczyna nową pracę. Te remonty to jest coś czego ja nie lubię bardzo. Jednak siostra musi to zrobić bo łazienka w tym mieszkaniu, które kupiła jest naprawdę w strasznym stanie. A jeśli będzie już robiła łazienkę to warto zrobić także resztę pomieszczeń. Zresztą moja siostra należy do osób, które lubią mieć naprawdę ładnie urządzone mieszkanie.

Można powiedzieć, że jest estetką i to jak wygląda jej mieszkanie ma dla niej duże znaczenie. Szkoda tylko, że w tym remoncie nie będzie mógł pomagać mój mąż, ale niestety musi w tym czasie jechać na delegację aż na dwa tygodnie. Śmiejemy się, że zgłosił się specjalnie.

Remonty wykonała firma http://www.marizdekor.pl