Przejdź do treści
materiały reklamowe

Przeprowadzka agencji od materiałów reklamowych do nowej siedziby

Mam na imię Elżbieta Korek. Pochodzę ze Szczecinka. Dziesięć lat temu na wakacjach poznałam Zdzisława to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zdzisław pochodził z miejscowości Toruń. Na początku spotkaliśmy się raz w miesiącu.

Materiały reklamowe z Bydgoszczy dla naszych  klientów

materiały reklamowe Bardzo często ze sobą rozmawialiśmy przez telefon. Ja pracowałam w agencji reklamowej a Zdzisław był kierowcą. Po roku znajomości postanowiliśmy ze sobą zamieszkać. Moja firma otwierała nowe biuro w miejscowości Bydgoszcz. Chciałam być jak najbliżej Zdzisia więc zaproponowałam szefowej, żeby mnie tam oddelegowała. Do moich obowiązków będzie należało zatrudnienie nowych osób. Szukanie zleceń, przygotowywanie materiałów i reklam. Będę odpowiadać za cały oddział, który będzie funkcjonował w miejscowości Bydgoszcz. Zdzisiu jest kierowcą i jego firma miała oddział w Bydgoszczy więc wynajęliśmy wspólnie mieszkanie. Początki naszego mieszkania były zwariowane. Ja miałam dużo pracy. Materiały reklamowe z Bydgoszczy miały być szykowane dla naszych klientów z bardzo krótkim terminem realizacji. Musiałam zatrudniać dodatkowe osoby, wszystkich nowych pracowników szkolić. Wszystko odbywało się za szybko. Nasza agencja reklamy, robiła się coraz bardziej rozpoznawalna w regionie. Zgłaszali się do nas coraz chętniej nowi klienci. Reklama przygotowywana przez nas miała rzucać się w oczy. Spore zlecenia dostawaliśmy od dużych korporacji a także od pracy. Zamawiane reklamy miały być przygotowane przez nas z rozmachem. Szefowa ze szczecinka była ze mnie bardzo zadowolona.

Przyjechała właśnie zobaczyć nasz oddział. Nasza agencja reklamy zrobiła na niej duże wrażenie. Podobał jej się wystrój. Spodobali jej się pracownicy a także cały lokal. Mogłam w końcu troszkę odsapnąć i nacieszyć się moim narzeczom. Zdzisiu poprosił mnie o rękę.