Przejdź do treści
wynajem hal namiotowych

Prowadzę hurtownię i wynajmuję hale namiotowe

Mam na imię Katarzyna. Pracuję w hurtowni. Moja hurtownia zamawia od najlepszych producentów namioty na różne okazje. Jak zaczynałam zajmować się tym biznesem nie sądziłam, że namioty mogą być wykorzystywane na różne okazje. Mi namiot kojarzył się z wakacjami i wypoczynkiem nad jeziorem lub morzem.

Wynajem hal namiotowych jest popularny

wynajem hal namiotowychZawsze lubiłam taką formę spędzania wakacyjnego urlopu. Moja firma dostała ostatnio zlecenie. Bardzo duże i właśnie zajmuję się tym towarem. Odebrałam od kuriera towar pokwitowałam dokumenty i teraz muszę wszystko obejrzeć, rozpakować i opisać. Sprawdzić czy wszystko się zgadza. Czy namioty nie są zniszczone, czy niczego nie brakuje żeby nie było później żadnych problemów. Zamówiłam namioty bankietowe ostatnio bardzo wiele klientów się o nie pytało. Namioty cateringowe nie dojechały i dzwoniła do mnie pani, która jest odpowiedzialna za zamówienie po stronie producenta. Przepraszała mnie, ale zepsuła im się maszyna i nie mogli dokończyć zamówienia. Namioty cateringowe dojada do mnie za dwa dni. Nie byłam zła. Na stanie miałam jeszcze trzy namiot cateringowe. Moja hurtownia oferowała klientom sprzedaż lub wynajem. Każdy na początku odradzał mi taką formę współpracy. Każdy ostrzegał mnie, że namioty będą poniszczone i nie będzie mi się to opłacało. Jest zupełnie inaczej. Dobry wynajem hal namiotowych cieszy się dużym zainteresowaniem. Najwięcej osób pyta się o wynajem namiotów weselnych. Sporo osób młodych także i coraz więcej osób starszych.

Wynajem hal namiotowych najbardziej interesuje duże firmy. Ciesze się, że zaufałam swojej intuicji. Wcześniej zrobiłam małe rozeznanie na rynku i wiele osób zadeklarowało, że chętnie wypożyczy namiot zamiast jego kupna. W biznesie, żeby mieć ruch w interesie czasem trzeba zaryzykować. ale to się opłaca.