Przejdź do treści
kominki

Propozycja współpracy z producentem kominków

Zaraz jak ukończyłam studia na jednej z Poznańskich uczelni zdecydowałam, że poszukam pracy. Mało było ofert, które mnie interesowały, dlatego popytałam wśród znajomych czy mają czegoś do polecenia. Mój kolega Tomek powiedział, że zna producenta, który chętnie podejmie współpracę. Interesuje mnie sprzedaż, więc uznałam, że to dobry pomysł.

Kominki to atrakcyjny produkt

kominkiPojechałam do tego faceta. Produkuje on parapety z kamienia i jak weszłam na teren zakładu, to miała okazję zobaczyć jak wygląda produkcja. Wszystkie parapety były wytwarzanie z kamienia i robiły ogromne wrażenie. Są solidnie wykonane i już gołym okiem widać, że trwałe. Poszłam do biura tego producenta i rozpoczęliśmy rozmowę. Powiedział, że planuje produkować kominki i będzie potrzebował partnera w sprzedaży. Mnie handel interesuje i wiem, że sobie poradzę. Nie chciał mnie zatrudniać, ponieważ jak założę własną działalność, to na pewno dużo więcej na tej współpracy zarobię. Pomysł mi się podobał, zwłaszcza, że kominki to atrakcyjny produkt i na pewno znajdę wielu zainteresowanych odbiorców tym produktem. Zapytałam, czy parapety z kamienia też będę dla niego sprzedawała. Okazało się, że już współpracuje z jakimś handlowcem i jest z niego bardzo zadowolony. Ma on jednak bardzo dużo pracy i nie byłby w stanie zając się jego nowym produktem. Zatem będę sprzedawała tylko kominki, ale będzie ich wiele rodzajów. Na początku sądziłam, że to będą tylko kominki z kamienia, ale ostatecznie okazało się, że będzie produkcja wszystkich modeli. Mi to pasuje.

Dostanę katalog z dostępnymi produktami, na podstawie którego będę prowadziła negocjacje handlowe. Mam otrzymywać wysoką prowizję za sprzedaż i zdecydowałam się podjąć tę współpracę. Założę własną firmę i w przyszłości na pewno się ona rozwinie.

Więcej na http://multistonesystem.pl