Przejdź do treści

Promocja na ławki ogrodowe

Pewnie każdy z was ma na swojej działce jakieś ławki. Mogą być to duże ławki lub takie małe. Ja mam aż ich pięć. Ale muszę zaznaczyć, że mam dość spory teren. Ale i tak uważam, że mogłabym jeszcze kupić dodatkowo dwie ławki. Za bardzo nie wiem jakie by to mogły być.

Ławki ogrodowe w okazyjnej cenie

ławki parkowe

Dlatego w tym celu wybrałam się na zakupy do sklepu z typowymi akcesoriami ogrodowymi. Można dosłownie znaleźć tam wszystko co się chce do ogrodu. Na przykład są tam grile betonowe i to w różnych kolorach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet są takie grille, które wyglądem przypominają ścianę z cegieł. Te akurat mi się najbardziej podobają. Oprócz tego można też tam znaleźć liczne kosze parkowe. Są one dość spore i nawet niektóre z nich mają zadaszenia. Co tam będę wymieniać wam wszystko. Później wam doślę jeszcze link z adresem i stroną internetową tego sklepu. Ja oczywiście podążałam w sklepie za ławkami. Dotarłam do działu ławek i tam czekała na mnie miła niespodzianka, to znaczy wszystkie ławki parkowe były w promocji. Ich cena była obniżona o połowę. Ale akurat tego typu ławki mi się nie podobały. Wolałam wtedy mieć inne ławki, jak na przykład ławki betonowe, są one dość solidne i wytrzymałe od tych parkowych. A jak już coś kupować, to musi to być porządne, prawda? Na moje szczęście te ławki też były w promocji. Ich cena była obniżona do osiemdziesięciu procent. Tak więc można je było kupić niemalże za półdarmo. Ja miałabym z takiej okazji nie skorzystać.

Od razu wybierałam kolor ławki. Siedzenia oczywiście były drewniane, ale obramowanie było betonowe. Wybrałam taki kolor jasny, prawie podchodził pod biały. Z daleka mógł by ktoś powiedzieć, że to marmur, a nie beton. Właśnie o taki efekt mi chodziło. Musiałam kupić dwie ławki tego typu, bez wątpienia.

Wiele ciekawych produktów i ciekawych informacji, znalazłam na – http://architekturaparkowa.pl