Przejdź do treści

Projektowanie wnętrz sprawia mi radość

Jestem projektantką wnętrz od pięciu lat. Skończyłam studia z wyróżnieniem i bez problemów znalazłam prace. W trakcie studiów byłam na wielu szkoleniach dodatkowych i kursach a także miałam praktyki w wielu biurach projektowych. Uważam, że praktyki są bardzo przydatne w tej branży. Mogłam zapoznać się już wstępnie z pracą i zobaczyć jak różne osoby wykonują projekty wnętrz.

Uwielbiam projektować wnętrza

projektant wnętrz łódźProjektowanie wnętrz od zawsze mi się podobało. W mojej rodzinie nie miałam nikogo kto pracował w tej branży więc do wszystkiego doszłam sama. Jestem z siebie dumna bo jakiś czas temu odważyłam się otworzyć swoją firmę. Moje biuro projektowe cieszy się sporym zainteresowaniem. Staram się współpracować z każdym klientem, który się do mnie zgłosić. Czasem mam więcej zleceń czasem mniej ale utrzymuje się sama i na razie nie muszę nikogo zatrudniać do pomocy. Projektant wnętrz łódź jest bardzo interesującym zajęciem. Moja praca dostarcza mi wiele radości. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i żeby móc proponować klientom ciekawe i nowoczesne rozwiązania, które są modne w obecnych czasach. Klienci często nie mają pomysłów na swoje mieszkania, domy a nawet miałam klika zleceń żeby zaprojektować biura w różnych większych i mniejszych firmach. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kierunek studiów i udało mi się na rynku pracy.

W tej branży jest spora konkurencja i warto mieć pasję bo klienci to czują i jak są zadowoleni ze swoich projektów i podobają się one wśród znajomych, rodzice to wówczas polecają dalej moje usługi a to jest najlepsza reklama dla mnie i dla mojej firmy. W przyszłości na pewno będę chciała się bardziej rozwinąć i zatrudnić kogoś do pomocy ale na razie daję sobie ze wszystkim radę a klienci są zadowoleni z moje pracy.