Przejdź do treści
projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz dla dziewczynki

Poszukuje inspiracji jak mogłabym urządzić pokój dla trzyletniej dziewczynki. Moja córka uwielbia rysować i malować. Jest dla mnie najcudowniejszą istotą pod słońcem. Zrobię wszystko, żeby jej pokój był najpiękniejszy.

Najważniejszy w projektowaniu wnętrz jest pomysł

projektowanie wnętrzMoja córka nie jest standardową dziewczynką, która uwielbia różowy kolor i bawi się, że jest księżniczką. Córka uwielbia układać klocki i oglądać bajki z samochodami i pieskami. Chciałabym żeby pokój był kreatywnie urządzony. Zależy mi na tym, żeby córka miała miejsce na ubrania ale także na swoje zabawki. Córki pokój nie jest za duży dlatego wszystko muszę bardzo dokładnie przemyśleć. Dzisiaj w kiosku zakupiłam gazetę, w którym było wiele propozycji urządzania wnętrz dla małych dziewczynek. Wykończenia wnętrz były pokazane w różnych odsłonach i w różnych kolorach. Jedne były dla typowych księżniczek inne dla dziewczynek kreatywnych, które lubią się bawić także samochodami. Profesjonalne projektowanie wnętrz w Kielcach nie było moim zawodem, którym się zajmowałam na co dzień. Lubiłam co jakiś czas wprowadzać zmiany w naszym mieszkaniu ale wcześniej zawsze szukałam informacji jak można zaprojektować pokój żeby był jak najbardziej funkcjonalny. W ten sposób wykończenia wnętrz stosowałam w moim salonie i sypialni. Projektowanie wnętrz dostarcza mi wiele radości. Meble zamówiłam z miejscowości Warszawa. Sklep internetowy akurat miał wyprzedaż i udało mi się kupić meble za dobrą cenę. Niedługo córka będzie miała czwarte urodziny. Chciałabym żeby pokój był już skończony. Przyjadą do nas goście. Moi rodzice z miejscowości Kielce a także teście z miejscowości Kraków. Córka już nie może doczekać się przyjazdu dziadków.

Rzadko ich widzi więc każde spotkanie jest dla niej ogromna radością. poza tym już nie może się doczekać aż pokaże im swój nowy pokój z meblami, które na żywo wyglądają jeszcze ładniej niż w internecie.