Przejdź do treści

Profesjonalny car detailing

Z pewnością każdy właściciel pojazdu chciałby, aby jak najdłużej wyglądał on jak nowy, dlatego też zabezpiecza go na różne sposoby. Można to robić samodzielnie przy użyciu powszechnie dostępnych środków albo skorzystać z usług fachowców.

Na czym polega auto detailing?

car detailing katowiceDbanie o pojazd nie jest niczym nadzwyczajmym, bo to niemalże obowiązek każdego właściciela. Zaniedbane auto szybko będzie rdzewieć i ulegać wszelkim usterkom, które sprawia, że jego stan będzie go kwalifikować na złom. Oczywiście każde auto w końcu tam trafi, ale warto ten moment maksymalnie w czasie odciągnąć. Jeżeli zależy nam na idealnym stanie pojazdu, to pomocny będzie car detailing Katowice są miastem, w którym działa już kilka salonów świadczących takie usługi. Moda na profesjonalne dbanie o samochód przyszła do nas z Wielkiej Brytanii, gdyż też tam powstał car detailing, który bardzo szybko zyskał popularność w Europie. Polega on na kompleksowych działaniach konserwujących, zabezpieczających, czyszczących, a nawet na renowacji poszczególnych elementów w celu poprawy wyglądu pojazdu, które w konsekwencji prowadzą do zwiększenia wartości rynkowej samochodu. Do najpopularniejszych usług z auto detailingu należy renowacja lakieru, która pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu w postaci idealnej i gładkiej powłoki lakierniczej bez żadnej rysy czy zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. Tego typu powłoki stanowią twardą powierzchnię chroniąca lakier lawet do dziewięciu lat od momentu nałożenia.

Z car detailingu mogą korzystać właściciele wszystkich pojazdów, choć z uwagi na cenę usług, decydują się na nią przede wszystkim osoby posiadające pojazdy klasy premium. Są one całkowicie bezpieczne i bardzo skuteczne, dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków.