Przejdź do treści

Profesjonalne przedłużanie rzęs w Warszawie

Bardzo wiele kobiet marzy o tym, aby posiadać piękne i długie rzęsy. Są one idealnym dopełnieniem całego makijażu i bez wątpienia dodają uroku. Zazwyczaj naturalne rzęsy nie są wcale ani zbyt długie, ani gęste. Część osób narzeka na to, że nawet po pomalowaniu tuszem nie przybywa ich zbyt wiele. Faktem jest też to, że aby rzęst były ładne, trzeba je malować każdego dnia. Czasem może to być męczące.

Czy warto przedłużać rzęsy?

przedłużanie rzęs w Warszawie tanioJuż jakiś czasem temu zaczęły się pojawiać u kosmetyczek nowe oferty, który dotyczyły rzęs. Konkretnie chodziło o ich przedłużanie. Kiedyś stosowało się metodę 1:1, która polegała na tym, że do jednej rzęsy naturalnej doklejana była jedna rzęsa sztuczna. Już wtedy efekt mógł być zachwycający dla bardzo wielu osób. Z czasem zaczęło się pojawiać zagęszczanie bardziej objętościowe. Dziś do wyboru mamy bardzo wiele wariantów. Rzęsy mogą zwiększyć długość i objętość nawet pięciokrotnie. Takich efektów na pewno nigdy nie uzyskamy po pomalowaniu tuszem. Wiele kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs w Warszawie tanio wcale nie oznacza, że zastosowane będą produkty gorszej jakości. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego można liczyć na przystępne ceny. Niektóre osoby zastanawiają się, czy taki zabieg nie podrażni oczu. Jeśli wykonuje go osoba doświadczona, która używa kleju z atestami, to nie mamy się czego obawiać. Rzęsy utrzymują się nawet kilka tygodni.

W dzisiejszych czasach każda kobiet może poczuć się piękna. Powstało bardzo wiele rozwiązań, które mają poprawiać naszą urodę i są dużo trwalsze niż kosmetyki. Wiele kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs i uważają, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Nie trzeba już każdego dnia poświęcać kilkunastu minut na perfekcyjne pomalowanie rzęs. Po kilku tygodniach uzupełnia się jedynie braki. Produkty dobrej jakości z pewnością nie będą nas uczulać.