Przejdź do treści

Profesjonalna pomoc psychologiczna

  • przez

 

Muszę przyznać, że ja osobiście nigdy nie korzystałam z pomocy psychologa. Jednak gdy moje dziecko przeżyło wypadek autokaru podczas wycieczki szkolnej, zaczęło zachowywać się dziwnie. Trudno też się dziwić, ponieważ podczas wypadku ucierpiało wiele osób, a sam widok z pewnością mógł być przeżyciem traumatycznym. Dlatego stwierdziłam, że moja córka potrzebuje pomocy.

Psycholog dla dziecka

dobry psycholog leczący y w KrakowieDecydując się na wybór psychologa, szukałam kogoś, kto specjalizuje się w pomocy dzieciom. Przede wszystkim, nie chciałam, żeby moja córka była narażona na dodatkową traumę. Okazało się, że dobry psycholog leczący w Krakowie specjalizuje się właśnie w przypadkach dzieci. Już sam wygląd jego gabinetu sprawiał, że dziecko czuło się komfortowo. Wystrój wyglądał jak safari z filmów. Na podłodze znajdowało się sporo pluszaków, a na ścianach namalowane były wersje znane z kreskówek tygrysów i żyraf. Muszę przyznać, że całość robiła bardzo dobre wrażenie. Dodatkowo moje dziecko bardzo szybko złapało kontakt z psychologiem. Specjalista miał naprawdę świetne podejście do dzieci. Widać było, że cotygodniowe sesje przynoszą doskonałe efekty. Moje dziecko znów zaczynało cieszyć się życiem. Przestało się również bać jeździć samochodem, co było dla mnie bardzo ważne. Teraz znów cała rodzina funkcjonuje normalnie, a dziecko się cieszy się dorastaniem i latami młodości, bez zbędnych lęków i fobii.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy psychologicznej, jaką uzyskała moja córka. Poleciłam usługi tego psychologa innym mamom dzieci z klasy mojej córki i wiem, że przynajmniej kilka z nich również jest zachwycona. Do dzieci trzeba mieć podejście, które nie jest domeną każdego psychologa. Z tego właśnie względu trzeba szukać właśnie specjalisty od psychiki dziecięcej.