Przejdź do treści
gabloty pleksi

Produkuje gabloty pleksi

Firma w której pracuje to miejsce z którego na cały kraj wysyłane są tworzywa techniczne. Jesteśmy największym producentem takich elementów jak meble ogrodowe, naczynia wielokrotnego użytku, gabloty pleksi, a nawet słomki do napojów.

Gabloty pleksi są solidne oraz mocne

gabloty pleksiWarto o tym wspomnieć, ponieważ, ja pracuje bezpośrednio w segmencie w którym wykonuje się cięcie tworzyw sztucznych i w zasadzie, żaden z produktów nie wyjdzie z firmy, nie przechodząc przez mój dział. Muszę przyznać, że często rozpiera mnie duma, kiedy podróżując po kraju w celach turystycznych widzę nasze gabloty pleksi w sklepach. To wspaniałe jest, że firma i jej tworzywa techniczne są tak bardzo rozpoznawalne i zawsze chętnie kupowane, oraz instalowane w wielu miejscach. Czasami nawet rozpiera mnie duma i mówię mojej dziewczynie, że na tym, a na tamtym wykonywałem cięcie tworzyw sztucznych w mojej pracy i nawet dokładnie pamiętam kiedy to było. Oczywiście mi nie wierzy, ale jak ktoś podchodzi do pracy z pasją, to swoje gabloty pleksi rozpozna bardzo szybko. Zapisałem się nawet na studia, ponieważ chcę dogłębnie poznać tworzywa techniczne, pozwoli mi to też awansować w strukturach firmy, a to oczywiście zwiększy zarobki. Czasami i tak będę wracał do takich zajęć jak cięcie tworzyw sztucznych ponieważ sprawia mi to nie małą radość. Dyrektor zakładu powiedział, że cieszy się z takiego pracownika, który jest rzetelny, pracowity i zawsze gotowy do nowych wyzwań. Kiedyś nawet współpracowałem z projektantem, jak przycinałem gabloty pleksi do sklepu z zabawkami w naszym mieście.

Wzór był mało standardowy, ale po wszystkim na projektancie zrobiłem spore wrażenie. Ba, nawet dostałem list gratulacyjny od właściciela sklepu. Tworzywa techniczne to moja pasja i będę realizował się w tej dziedzinie.