Przejdź do treści
mata antypoślizgowa

Produkcja mat antypoślizgowych

Nazywam się Magdalena, mam czterdzieści pięć lat i jestem właścicielką znanej firmy produkcyjnej. Moja działalność jest znana w całym kraju z uwagi na wysokiej jakości produkty. Zatrudniam wykwalifikowaną kadrę, która doskonale wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków. Włodzimierz, kierownik działu produkcyjnego odpowiada za wyrób towarów.

Mata antypoślizgowa – gdzie można stosować?

mata antypoślizgowaNasze wyposażenie adr, które produkujemy jest dokładnie sprawdzane zanim zostanie przeznaczone na sprzedaż. Tak samo jest jeżeli chodzi o pasy transportowe, które są sprawdzane pod kątem wytrzymałości. Każdy narożnik pasa transportowego również przechodzi próby wytrzymałościowe, co jest konieczne w naszej firmie. Posiadamy doskonałe materiały, z których produkowany jest papier do tachografu i zaopatruje się u nas bardzo dużo przedsiębiorstw. Zawsze do bardzo dużych zamówień dokładana jest mata antypoślizgowa w gratisie, żeby klienci czuli się docenieni i zawsze do nas wracali. Mata antypoślizgowa ma różne zastosowanie i używam jej także u siebie w biurze. Na podłogach są płytki, więc mata antypoślizgowa doskonale się sprawdza pod krzesłem przy biurku. W mojej firmie zatrudniam kilku przedstawicieli handlowych, którzy pozyskują dla mnie nowych klientów, a także dbają o relacje z obecnymi. Na produkcji pracują najlepsi pracownicy, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni i doskonale znają wszystkie konieczne zasady bezpieczeństwa w pracy. Wyposażenie adr, które produkujemy posiadają oczywiście wszyscy moi kierowcy, którzy dostarczają towary do klientów.

Moja firma doskonale prosperuje, ponieważ wiem jak nią zarządzać oraz jak motywować wszystkich pracowników. Jest to bardzo ważne, ponieważ zmotywowany pracownik daje z siebie dużo więcej i praca jest wykonywana na najwyższym poziomie.