Przejdź do treści
etykiety

Producent etykiet odwiedza nas w firmie!

Pracuję jako kierowca w magazynie.  Ostatnio było fantastycznie z powodu tego, że producent etykiet pojawił się u nas osobiście. Przedstawiał nam możliwości w jaki sposób można wykonać druk kodów, co dla nas jest bardzo ważne. Druk kodów można wykonać w internecie, można zamówić odpowiedni program do komputera.

Niespodziewane odwiedziny producenta etykiet

etykiety

Jednak profesjonalny producent etykiet pokazał nam swój autorski projekt aby druk kodów był szybszy i bardziej intuicyjny. Właśnie wiozę paczki w których są nadrukowane zupełnie nowe etykiety logistyczne, bardziej czytelne, a nasze maszynki dużo szybciej odczytują z nich informacje. Tak te świetne etykiety logistyczne zupełnie poprawiły nam prace, czas jej wykonania i co najważniejsze skróciły proces wydawania towaru. Wiele sprzętów w naszej firmie, produktów jakie mamy na stanie mają nowe etykiety usuwalne, które nie zostawiają śladów na produktach. Naprawdę świetna sprawa, te etykiety usuwalne można przykleić w zasadzie na każdym sprzęcie. Etykiety usuwalne są często stosowane w sklepach. Szef też zamówił bardzo wiele palet na których są etykiety foliowe, można je umieszczać podobnie jak etykiety usuwalne na wielu sprzętach. Czasami te etykiety foliowe są w rulonach, takie jak w taśmach samoprzylepnych, pewnie kojarzycie. Można na nich nadrukować odpowiedni napis, a co najważniejsze te etykiety foliowe są odporne na wilgoć, więc dużo trwalsze niż takie klasyczne papierowe. Druk który maja te etykiety foliowe jest dużo trwalszy.

Jeżdżąc z produktami na których są te etykiety usuwalne, albo chociaż te etykiety foliowe czuje się bezpieczniej, bo w każdej sytuacji można z nich odczytać najważniejsze informacje. A w razie potrzeby można je po prostu odkleić i nie będzie po nic żadnego śladu. Można je zmyć, wyczyścić i wszystko gra!