Przejdź do treści
przeciwdeszczowa odzież robocza

Praktykant w hurtowni z przeciwdeszczową odzieżą roboczą

Nazywam się Marcin i jakiś czas temu odbywałem praktyki w hurtowni z odzieżą roboczą. Dużo się tam nauczyłem praktycznych i przydatnych rzeczy, które na pewno w przyszłości mi się przydadzą. Pracowałem w różnych działach w tej hurtowni.

Przeciwdeszczowa odzież robocza w wielkiej ilości

przeciwdeszczowa odzież roboczaNa magazynie układałem buty robocze urgent na odpowiednie regały, jak trafiłem na sklep to wykładałem buty robocze cofra na półki oraz pilnowałem, czy cały asortyment jest dostępny na stanie. Hurtownia ma bogaty asortyment i kiedyś wjechała do nas ogromna dostawa, gdzie przyjechała odzież przeciwdeszczowa robocza w ogromnej ilości. Tego dnia pomagałem przy rozładunku. Kiedy cała odzież przeciwdeszczowa robocza znalazła się już w magazynie, to miałem ją umieścić na odpowiednich regałach. Spisałem też dokładnie rozmiary oraz sprawdziłem, czy wszystko się zgadza względem ilości. Ostatnio tak było jak przywieźli koszule flanelowe robocze, więc tym razem wiedziałem dokładnie jak się za to zabrać, by szybko się z tym uwinąć. Pewnego dnia zadzwonił do mnie kierownik magazynu i poprosił o pomoc przy zamówieniu. Miałem skontaktować się z producentem i zamówić buty robocze urgent, ponieważ mieliśmy już braki na stanie. Kierownik przez większość dnia nie mógł się oddzwonić a musiał wyjechać do klienta. Po kilku razach udało mi się dodzwonić i zamówiłem buty robocze urgent w ilości jaką kazał kierownik. Miałem również spisane rozmiary, więc nie było z tym żadnego problemu. Buty robocze urgent mają zostać nam dostarczone następnego dnia, więc cieszę się, że będzie to tak szybko.

Kiedy to załatwiłem to poszedłem na przerwę, aby coś zjeść i uzupełnić dzienniczek praktyk. Wpisałem tam wszystko co danego dnia wykonywałem i byłem zadowolony, że mam dane wprowadzone na bieżąco. Praktyki były naprawdę super. Polecam wszystkim firmę Aspil z Piły, ul. Targowa 10B.