Przejdź do treści

Pracuję w salonie z depilacją laserową

 

W trakcie szkoły miałam praktyki w różnych salonach kosmetycznych. Nawet sporo się tam nauczyłam, ale zawsze marzyła mi się praca w jakimś ogromnym salonie, który ma wszelkie dostępne zabiegi. Dlatego starałam się tylko o taką pracę.

Depilacja laserowa cieszy się uznaniem nawet wśród mężczyzn

depilacja laserowa w SzczecinieSporo czasu zajęło mi znalezienie pracy, ponieważ większość salonów zatrudnia już wykwalifikowane kosmetyczki i nie mają etatów. Kiedy dowiedziałam się, że jeden z największych salonów w kraju będzie otwierał oddział w naszym mieście to uznałam, że to jest moja szansa. Salon ten wykonuje depilacje laserowe przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń i jest ona całkowicie bezbolesna. Wiem, że taka depilacja laserowa w Szczecinie na pewno znajdzie wielu zwolenników. Podanie wysłałam jeszcze zanim ten salon otworzył się w naszym mieście, ażeby mieć pewność, że nie zatrudnią nikogo innego. Mogłabym tam wykonywać taką depilację, ponieważ poznałam urządzenia na szkoleniu i wiem jak to się robi. Mam atut dzięki temu co sprawia, że jestem właściwą kandydatką do tego salonu. Zaskoczyłam się jak po tygodniu do mnie zadzwonili i zaprosili mnie na rozmowę. Byłam szczęśliwa i wiedziałam, że to moja wielka szansa. Pracę dostałam. Na razie będę zapisywała klientów na zabiegi i w międzyczasie mam się uczyć wszystkich zabiegów. Jak zdam egzamin wewnętrzny to dostanę własny gabinet, gdzie będę mogła wykonywać depilacje. Dla mnie to było idealne rozwiązanie i bardzo się cieszyłam, że dostałam od razu taką szansę.

Na zabiegi zapisuje się dużo osób. Coraz częściej zaglądają do nas mężczyźni, którzy decydują się na depilację laserem. Nie dziwię się, bo zbliża się lato i każdy przecież chce wyglądać atrakcyjnie. Za tydzień mam egzaminy. Wiem, że go zaliczę.