Przejdź do treści
panele gipsowe 3D

Pracuję u mamy w sklepie z panelami gipsowymi 3D

Moja mama Anna prowadzi sklep budowlany. Postanowiłem się u niej zatrudnić na wakacje bo planuję wyjazd pod koniec sierpnia i chciałbym sobie sam na niego zarobić. Pieniądze, które się samemu zarobi bardziej się ceni. Zawsze w wakacje pomagam mojej mamie w sklepie i dzięki temu zawsze parę groszy mi do kieszeni wpadnie.

Panele gipsowe 3D były porządnie zafoliowane

panele gipsowe 3DMama od małego uczyła mnie szacunku do pieniądza. Sama wie jak ciężko jest go zarobić i jak trzeba go szanować. Mama prowadzi sklep i sprzedaje między innymi panele dekoracyjne. Mamy sklep jest w centrum Torunia. Zawsze jest sporo klientów. Mama zatrudnia kilka osób ale w sezonie wakacyjnym kiedy są urlopy zawsze chętnie korzysta z mojej pomocy. Dzisiaj akurat przyjechała dostawa i miałem ją posprawdzać i porozkładać na magazynie. Najwięcej problemów miałem z panelami 3d. Panele ścienne 3d były bardzo zafoliowane i wiele czasu przeznaczyłem na ich rozpakowanie. Trwałe panele gipsowe 3D były równie porządnie zafoliowane. Jak już udało mi się do nich dostać musiałem wszystko posprawdzać. Czy panele nie posiadają żadnych mechanicznych uszkodzeń. Na szczęście wszystko z nimi było dobrze. Zawiozłem je wózkiem widłowym na magazyn. Poukładałem cały towar na półkach. Moja mam lubi jak panuje w firmie porządek i do wszystkiego jest łatwy dostęp. Cegła dekoracyjna była zapakowana w kartonach. Ich nie muszę sprawdzać. Z kolegą Radkiem razem przekładaliśmy kartony w odpowiednie miejsce. Imitacja białej cegły nie miała znaleźć się na magazynie.

Mama poprosiła nas o poustawianie kartonów w centrum sklepu gdzie zostało przygotowane dla niej miejsce. Praca jest lekka i przyjemna. Atmosfera, która panuje w sklepie jest rodzinna. Pracownicy chwalą moja mamę i jej podejście do klientów. Dzięki ciężkiej pracy mama osiągnęła sukces.