Przejdź do treści
autoklaw

Praca w sklepie i autoklaw

Jestem chłopakiem z niewielkiej miejscowości nazywam się Sebastian mam dwadzieścia dziewięć lat. Pracuję w sklepie, gdzie sprzedajemy między innymi myjki ultradźwiękowe.

Autoklaw to dobry zbiornik

autoklawW naszym asortymencie znajdują się także liczne akcesoria czy autoklawy. To jest specjalistyczny sklep, który posiada także swój własny serwis. Ostatnio był klient, któremu zepsuła się destylarka do wody i ją naprawialiśmy. Wystarczyło wymienić tylko jedną część i destylarka do wody działała jak nowa. Raz ten sam klient przyniósł do nas autoklaw, który wymagał oczyszczenia, ale i z tym raz dwa się uporaliśmy. Ruch dzisiaj w sklepie dość spory jest i większość klientów przychodzi na zakupy,. Serwisant pojechał w teren do klienta i chwilowo naprawy czy renowacje nie były wykonywane. Wpadła do nas zadyszana klientka, która powiedziała, że padła jej myjka ultradźwiękowa i koniecznie musiała zakupić nową. Bardzo dobrze znam tę kobietę, ponieważ mieszka na tym samym osiedlu co ja i prowadzi gabinet stomatologiczny, ale jeszcze tam nie byłem. Mam swojego dentystę, do którego chodzę od dziecka. W klepie pracuje ze mną taki Kazik, który jest właśnie serwisantem i świetnie się dogadujemy. Lubię z nim pracować. Chłopak ma bardzo duże poczucie humoru i zawsze wprowadza wesołą atmosferę, dzięki czemu dobrze nam pracuje. Mamy także grupę stałych klientów, którzy najczęściej kupują myjki ultradźwiękowe na wymianę czy autoklawy do swoich biur. Moja dziewczyna też pracuje jako sprzedawca, ale ona to siedzi na kasie w markecie. Nie narzeka, bo dobrze zarabia i ma dodatkowe bonusy za dobrą sprzedaż. Nas szef też nagradza i w sumie co miesiąc dostajemy dodatkowo premię uznaniową.

W tym roku mam urlop we wrześniu i już odłożyłem pieniądze na wyjazd, bo chcemy jechać w góry. Już nie możemy się doczekać. To na pewno będą jedne z najlepszych wakacji.