Przejdź do treści
stopnie schodowe metalowe

Praca pisemna i stopnie schodowe metalowe

Na oddanie pracy pisemnej mam jeszcze dwa dni, więc od dzisiaj zdecydowałam, że biorę się do pisania. Pisanie szło mi opornie, ale jak już przysiadłam, to zrobiłam wszystko. Tematem mojej pracy miały być kraty pomostowe prasowane, ich zastosowanie i żywotność oraz kraty pomostowe zgrzewane, które miała zestawić w porównaniu.

Wzięłam solidne stopnie schodowe metalowe

stopnie schodowe metaloweZaczęłam od opisu ogólnego, na czym polega takie mocowanie krat pomostowych, jakich materiałów się do tego używa oraz czym jest cynkowanie ogniowe, które w takiej branży jest często stosowane. Miałam przedstawić w swojej pracy pisemnej jakieś przykłady więc oczywiście wzięłam solidne stopnie schodowe metalowe, ponieważ znam się na tym i łatwo było mi na temat ich produkcji pisać pracę. Zanim się obejrzałam była już północ. Poczułam straszny głód, ponieważ nie jadłam kolacji, więc poszłam do kuchni przygotować sobie posiłek. Jak zwykle zapomniałam o zakupach i miałam słaby wybór. Zrobiłam sobie więc kanapki i poszłam dokończyć pracę. Zostało mi niewiele do napisania, ponieważ kraty pomostowe prasowane miałam już kompleksowo opisane. Także kraty pomostowe zgrzewane już zestawiłam w porównaniu, więc zostały mi drobiazgi do opisania. Dobra, ostatnia rzecz to opisać stopnie schodowe metalowe i mogę iść spać. Jutro muszę wcześnie wstać, więc powinnam wypocząć, ale nie chciałam pisania rozkładać na dwa dni, ponieważ świetnie mi szło i chciałam wszystko skończyć za jednym razem. Z przyjemnego snu wyrwał mnie bezlitośnie dzwoniący budzik, który sygnalizował mi, że już czas się podnosić.

Byłam zmęczona i niewyspana, dlatego od razu zrobiłam sobie kawę, która raz dwa postawiła mnie na nogi i mogłam rozpocząć dzień, który zapowiadał się pracowity. Wieczorem jeszcze chce się spotkać z Martą, nie widziałyśmy się od dawna.