Przejdź do treści

Pożywienie dla czworonoga

Najprawdopodobniej każdy właściciel psa, niezależnie od tego, jakiej rasy jest zwierzę, chciałby, aby jego pupil był przede wszystkim prawidłowo odżywiony, bowiem to pozytywnie skutkuje w codziennym funkcjonowaniu, tudzież i rozwoju psiego organizmu.

Doskonała karma dla doskonałego psa

karma dla psów wolfsblutDawniej praktykowane metody, jeśli chodzi o żywienie zwierząt domowych stają się powoli, zdaniem większości, zwyczajnym przeżytkiem. Gotowanie kasz, czy innych obiadów dla psów nie jest już modne. Dziś najczęściej podaje się zwierzęciu karmę, w zależności od przyzwyczajeń, preferencji oraz zapotrzebowania czworonoga – karmę suchą lub mokrą. Jednakże nie należy zapominać o tym, że współczesny ogólnodostępny komercyjny rynek pokarmów dla zwierząt jest tak obfity w produkty najróżniejszych producentów, że łatwo o niedopasowanie pokarmu. Dlatego warto zasięgnąć konsultacji, albo weterynaryjnej, albo od właściciela czworonogów z wieloletnim doświadczeniem, na co należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę podczas rozplanowywania psiej diety. Niemniej, świetną alternatywą jest karma dla psów wolfsblut, której producent, chcąc sprostać najbardziej wygórowanym wymogom, zarówno posiadaczy psów, jak również i samych zwierząt, pod okiem sztabu weterynaryjnego, opracował szeroką gamę zróżnicowanych karm. Jednakże jeden czynnik jest wspólny dla wszystkich karm Wolfsblut – mianowicie przyjazny dla układu trawiennego skład pozbawiony dodatków zbożowych, a także elementów uczulających. Dodatkowo, te hipoalergiczne karmy, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, parte są co najmniej w 50% na produktach mięsnych naturalnego pochodzenia. Co więcej, tenże skład w połączeniu z domieszkami roślinnego pochodzenia gwarantuje bezpieczne i pełnowartościowe żywienie. 

Ile gustów – tyle wymagań. Ma to również odniesienie jeśli chodzi o gusta czworonogów. Z tego tez powodu karmy Wolfsblut to szeroki wachlarz smaków – począwszy od łososiowego duetu z ryżem lub indyka z ziemniakami, a skończywszy na dziczyźnie z owocami leśnymi.