Przejdź do treści

Poznaj angielski na kursie

Na co dzień pracuję w kawiarni. Wobec tego mam ciągły kontakt z ludźmi. Pewnego dnia, widząc kto wchodzi do kawiarni, niemal oniemiałem. Byłem pod wrażeniem urody tej dziewczyny. Obsługując ją jednak, szybko okazało się, że nie mówi ona po polsku, a wyłącznie po angielsku. Kiedy udało mi się ją zaprosić na randkę, czułem że jeśli ma coś z tego być, muszę podszkolić swój angielski. I tak też zrobiłem. 

Wybór kursu języka angielskiego to świetna opcja

szybki kurs angielskiego na terenie BydgoszczyBardzo się ucieszyłem, kiedy dziewczyna zgodziła się na wyjście ze mną. Poczułem jednak, że muszę znacznie poprawić swój angielski. Nie był on zły, ale lekkie szlify były bardzo wskazane. Od razu też zacząłem przeszukiwać sieć w poszukiwaniu kursu językowego. Niedużo czasu zajęło mi, aż znalazłem szybki kurs angielskiego na terenie Bydgoszczy. Angielski, którym się posługiwałem wystarczał mi do kontaktów z dziewczyną, ale chciałem jej zaimponować bardziej rozległą wiedzą. Dlatego też byłem bardzo aktywnym kursantem i przygotowywałem się bardzo solidnie do kolejnych zajęć. Efekty widziałem niemal natychmiastowo. Wiedza, którą zdobywałem przydawała mi się niemal od razu. Zaangażowałem się w te zajęcia całym sercem, gdyż znajomość z piękną Angielką rozwijała się równie szybko. Dzięki sumienności i praktycznym wykorzystywaniu wiedzy szybko stałem się najlepszym kursantem. Sprawiało mi to dużą satysfakcję i dawało niesamowitą chęć do dalszej nauki. 

Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy, że wybrałem się na kurs językowy. Przyniósł on zamierzone efekty, ponieważ zaimponowałem swojej sympatii, o czym do dziś mi często mówi. Dzisiaj jesteśmy szczęśliwą parą i planujemy spędzić wakacje w Anglii. To niesamowite jak jej wizyta w mojej kawiarni odmieniła nasze życie i połączyła nasze drogi w jedną.