Przejdź do treści

Potrzebowałem dobrej kancelarii adowokackiej

  • przez

Moja była żona jest prawniczką. Postanowiłem się z nią rozwieść, ponieważ odkryłem, że mnie zdradza. Z racji jej zawodu potrzebowałem naprawdę dobrego adwokata, żeby uzyskać rozwód z orzeczeniem o jej winie. Wiedziałem, że żona jest bardzo dobra w zawodzie i nawet jeśli będzie bronić się sama, będzie miała nade mną dużą przewagę. 

Znalazłem renomowaną kancelarię adwokacką

renomowana kancelaria adwokacka w legnicyPostanowiłem, że nie będę oszczędzał na obronie w sądzie. Tym bardziej, że jeśli uzyskałbym rozwód z orzeczeniem o winie mógłbym ubiegać się o zwrot kosztów procesowych. Wiedziałem, gdzie mógłbym uzyskać odpowiednią pomoc. Jest jedna renomowana kancelaria adwokacka w legnicy. Umówiłem się tam na spotkanie z adwokatem specjalizującym się w rozwodach. Zostałem bardzo miło przyjęty. Adwokat zaproponował mi kawę, a w tym czasie przyglądał się moim dokumentom i dowodom na zdradę żony. Była to bardzo dobra kancelaria, która miała na swoim koncie wiele wygranych, skomplikowanych spraw. Wcześniej sprawdziłem jakie sprawy prowadził i wygrywał adwokat, który podjął się prowadzenia mojego rozwodu. Miał on bardzo dobre kompetencje. Zresztą była to prestiżowa kancelaria i gdyby nie był on specjalistą w swoim zawodzie nie mógłby tu pracować. Adwokat powiedział mi, że dowody na zdradę żony są oczywiste i nie powinno być żadnego problemu z uzyskaniem rozwodu z winy żony. 

Bez problemu uzyskałem rozwód. Kancelaria bardzo dobrze wywiązała się ze swojej roli. Mimo, że moja była żona próbowała się bronić nie miała szans. Sam po skończonej sprawie wystawiłem kancelarii bardzo dobrą ocenę. Nie dziwię się, że jest rekomendowana jako najlepsza w całej legnicy i okolicy. Kancelaria ta zatrudnia samych najlepszych specjalistów. Mają oni doświadczenie i potrafią fachowo zająć się klientem.