Przejdź do treści
analiza hałasu

Poszukuje firmy przygotowującej analizę hałasu

Witam, mam na imię Marlena i potrzebuję dzisiaj Państwa pomocy. Razem z mężem poszukujemy firmy, która przygotowuje raport środowiskowy pod założenie elektrowni wiatrowych.

Analiza hałasu jest mi potrzebna

analiza hałasuZależy nam na kompleksowym wykonaniu wszystkich potrzebnych pomiarów, łącznie z takim jak rzetelnie wykonywana analiza hałasu. Prowadzimy z mężem sporą działalność przemysłową. Każdego dnia miesiąca zużywamy bardzo dużą ilość prądu, dlatego też chcemy zdecydować się na zainwestowanie w własną elektrownię wiatrową żeby choć w części korzystać z odnawialnych źródeł energii. Obawiamy się jednak, że działka, którą dysponujemy nie będzie spełniała potrzebnych wymagań. O ile nie obawiam się, że analiza migotania cienia przebiegnie pomyślnie, o tyle boję się o taką kwestię jak analiza produktywności. Nie jestem pewna, czy miejsce, w którym będziemy chcieli przeprowadzić inwestycje faktycznie nadaje się na teren pod założenie własnej elektrowni wiatrowej. Liczę na to, że pomożecie mi państwo w znalezieniu uczciwej i rzetelnej firmy, która wykona dla mnie odpowiednie pomiary i będzie potrafiła realnie ocenić szanse terenu na inwestycję. Liczę również na to, że podzielicie się ze mną państwo swoim doświadczeniem, jeśli ktoś z was posiada już wspomniane elektrownie wiatrowe. Dane przedsięwzięcie wydaje się być naprawdę opłacalne. Mój mąż niestety nie jest do końca przekonany. Mam nadzieje, że pomożecie mi Państwo poszukać argumentów, które go przekonają.

Chociaż wydaje mi się, że rzetelna analiza środowiskowa byłaby tutaj najlepsza. Jeszcze raz, zatem proszę państwa o pomoc przy wyborze firmy wykonującej interesujące mnie usługi. Z góry dziękuje za wszystkie udzielone przez państwa odpowiedzi i zapraszam do dalszej korespondencji w określonej sprawie. Pozdrawiam serdecznie, Marlena!