Przejdź do treści
porady żeglarskie

Porady żeglarskie przed rejsem ze znajomymi

  • przez

Wybieram się ze znajomymi w rejs. Mój znajomy ma ekskluzywny rejs i zaprosił nas na tygodniową wycieczkę po ciepłych wodach. Na początku z zoną troszkę się wahaliśmy ale ostatecznie zadecydowaliśmy, że płyniemy. Nigdy dotąd nie mieliśmy takiej możliwości więc musimy teraz spróbować.

Porady żeglarskie – co ze sobą zabrać?

porady żeglarskiePoczytałem trochę magazynów, żeby wiedzieć co należy zabrać ze sobą na taką wycieczkę. Z wstępnymi informacjami po pracy poszedłem do sklepu, w którym pracuje mój kuzyn. Sklep żeglarski, jest nie daleko mojego mieszkania. Z kuzynem nie widziałem się jakieś trzy tygodnie więc przy okazji trochę sobie pogadamy. Kuzyn zaproponował mi specjalistyczny osprzęt żeglarski. Wybrał kilka niezbędnych rzeczy, które są potrzebne w trakcie rejsu. Postanowiłem całkowicie mu zaufać i kupiłem polecane przez niego sprzęty. Mój kuzyn jest zapalonym żeglarzem. Zawsze słuchałem jego porady. Pomocne porady żeglarskie które opowiada są modne w naszej rodzinie. Często w trakcie świąt je sobie przypominamy. Mamy przy tym wiele śmiechu. Mój znajomy który zaprasza nas w rejs ma sklep motorowodny. Można w nim znaleźć wyposażenie jachtów. Jachty są bardzo drogie. Kosztują nawet po kilkaset tysięcy. Elektronika jachtowa, którą można także u niego kupić jest także droga. Trzeba przyznać, że kolega ma bardzo dobry biznes. Zrobił najlepszą karierę z naszej ekipy, z którą zawsze się trzymaliśmy. Na szczęście nie zmienił się i pomimo tego, że ma dużo pieniędzy jest nada taki jaki był jak go poznałem.

Wszystko z żoną mamy zakupione. Osprzęt żeglarski już zapakowany. Jesteśmy w dobrych humorach i mamy nadzieję, że to będą nasze najlepsze wakacje w życiu. Mamy zamiar korzystać i zrobić bardzo dużo zdjęć na pamiątkę, żeby pokazać dzieciom.