Przejdź do treści

Pomysly na przechowywanie roweru

  • przez

Rower to idealny środek transportu dla każdego. Za jego pomocą szybko dotrzesz do wyznaczonego celu bez konieczności tkwienia w korkach. Dla wielu problem zaczyna się gdy kończy się sezon rowerowy i nie wiedzą jak przechować swój jednoślad do przyszłego sezonu. Jak to zrobić by rower zajmował jak najmniej miejsca?

Dobry sposób na przechowanie roweru   

wieszaki ścienne na roweryNiejednokrotnie wielu z nas zastanawia się, co zrobić z rowerem po zakończonym sezonie rowerowym. Zarówno osoby zamieszkujące w bloku, jak i posiadające własne domy nie mają dużo miejsca na przechowywanie jednośladu. Co wtedy zrobić? Jak przechować rower w taki sposób, aby się nie poniszczył, ani nie zabierał zbyt dużo miejsca? Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są wieszaki ścienne na rowery.Pozwalają one z jednej strony zaoszczędzić cenne miejsce w domu,a z drugiej zapewnić swoim pojazdom stale i bezpieczne miejsce, gdzie będą elegancko wyeksponowane.Dostępne są różnego rodzaju uchwyty, w zależności od tego jakim budżetem dysponujemy i czy potrzebujemy uchwyt na jeden rower, czy więcej. Najczęściej wybierane są uniwersalne uchwyty montowane do ściany na rower, z możliwością regulacji, dzięki czemu pasują do każdej ramy. Jeżeli ktoś posiada np dwa jednoślady może nabyć również statyw do postawienia na ziemi, na którym możemy zawiesić dwa pojazdy jednocześnie, oraz leżące płasko zapewniające stabilne utrzymanie pojazdu,Zarówno wieszaki ścienne na rowery, jak i statywy to wyśmienite rozwiązania, dzięki którym nasze jednoślady będą się świetnie prezentowały i nam ich codziennym użytkownikom pozwolą wygospodarować dla nich odpowiednie możliwe w naszym domu , czy mieszkaniu miejsce.

Uchwyty  ścienne na rowery to idealny gadżet nie tylko do domu, czy piwnicy, ale również do garażu. Pozwalają one estetycznie wypełnić i zagospodarować wolną przestrzeń jaką dysponujemy. Naprawdę warto posiadać takie akcesoria. Każdy  fan dwóch kółek powinien bez wątpienia posiadać takie przydatne urządzenie. Nie jest to drogi dodatek, a jakże często potrzebny w naszych domach , czy mieszkaniach.