Przejdź do treści

Pomagam bratu odebrać gruz

 

Mój starszy brat zawsze był zaradniejszy i mądrzejszy ode mnie. Do teraz w życiu świetnie sobie radzi, ale bardzo dużo mi pomaga. Dzięki niemu w zasadzie stać mnie na utrzymanie mieszkania, ponieważ zawsze załatwia jakaś dodatkową pracę dla mnie.

Do odebrania były spore ilości gruzu

odbiór gruzu krakówTym razem brat załatwił jakiś odbiór gruzu kraków i podobno jest dużo roboty. Od razu do mnie zadzwonił, ażeby zaoferować mi tę robotę. Mam pomagać mu z gruzem i dostanę za to sporo pieniędzy. Naturalnie od razu się zgodziłem i mam się u niego stawić następnego dnia o piątej rano. Mogę wstawać nawet w środku nocy jak jest możliwość zarobku. Nazajutrz już przed piątą czekałem na niego pod domem. Od razu pojechaliśmy po odbiór gruzu kraków na plac po rozbiórce. Brat miał odpowiedni sprzęt i samochód. Zawsze jest w stanie wszystko zorganizować. Kiedyś to nawet załatwił podnośnik. Na miejscu okazało się, że do odebrania jest o wiele więcej gruzu niż początkowo brat został poinformowany. No nic, trzeba będzie to załatwić na dwa, trzy razy. Plus jest taki, że zarobki także wzrosną tym samym. Zabraliśmy się od razu do pracy. Zawsze potrafimy ze sobą doskonale współpracować i dzięki temu dość sprawnie ze wszystkim się uwijaliśmy. Właściciel terenu był pod wrażeniem, że dwie osoby pracują jak dziesięć. To nam schlebiało a brat powiedział, że za odbiór gruzu kraków to na pewno nam jeszcze więcej zapłacą, bo są z nas zadowoleni. Na to właśnie liczyłem i starałem się jeszcze bardziej, żeby wszystko było zrobione na czas.

Za pracę dostaliśmy porządne wynagrodzenie a brat dał mi większą część. Powiedział, że starałem się mocno i zasłużyłem na większe pieniądze. Ucieszyłem się i ten gest był dla mnie cenny. Brat zawsze będzie o mnie dbał. To wiem na pewno.