Przejdź do treści

Polecany skuter elektryczny dla seniorów

 

Pilnie poszukuję komfortowego skutera elektrycznego dla mojej babci, która od jakiegoś czasu ma problemy z chodzeniem. Babcia zawsze była aktywną osobą, która wyróżniała się samodzielnością i pewnością siebie. Teraz, kiedy prawie nie wychodzi z domu, mam wrażenie, że wpadła w ciężką depresję. Pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak kupię dla niej wózek inwalidzki typu skuter.

Szeroki wybór pojazdów elektrycznych w sklepie medycznym

inwalidzki skuter elektrycznyZnam bardzo tani sklep medyczny z takim sprzętem. Wcześniej zamawiałam stamtąd balkonik dla babci i rajstopy przeciwżylakowe. W tej chwili interesuje mnie niedrogi pojazd elektryczny z pojemnym koszem na zakupy. Zależy też mi na tym, aby nie trzeba było codziennie ładować akumulator. Czytałam w gazecie, że najlepsze są akumulatory żelowe. Po jednym ich naładowaniu można spokojnie przejechać czterdzieści pięć kilometrów. Tak sobie dokładnie przeglądam wszystkie modele skuterów i szczególnie przypadł mi do gustu model w kolorze bordowym. Ten inwalidzki skuter elektryczny ma najnowocześniejsze oświetlenie typu LED, klakson, obrotową kierownicę i fotel oraz kosz. Zwróciłam też uwagę na schowek na telefon komórkowy oraz komfortowe podparcie. Ważny tez jest kolor – skuter jest bordowy, za którym babcia wprost przepada. Pojazd kosztuje cztery tysiące złotych i jest to okazyjna cena. Oszczędzam co najmniej kilkaset złotych.

Zdecydowałam, że zamówię skuter inwalidzki. Mam obawę, że jak powstrzymam się z decyzją, to ktoś wykupi ten model. Wyświetliła mi się informacja, że w magazynie pozostał tylko jeden taki model. Przesyłka jest gratis, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Od sklepu dostanę też za darmo pokrowiec przeciwdeszczowy i kask. Na wózek inwalidzki typu skuter poczekam tylko dwa dni.