Przejdź do treści

Polecam siostrze program księgowy dla małych firm

Moja siostra otworzyła jakiś czas temu własną firmę. Jest to bardzo małe przedsiębiorstwo, które prowadzi sama. Rodzice jej pomogli finansowo, ponieważ bez tego nie byłaby w stanie nic zrobić. Salon siostry mieści się  centrum i ją odwiedziłam.

Program księgowy dla małych firm okazał się pomocny

program księgowy dla małych firmKiedy weszłam do salonu to siostra kończyła obsługiwać ostatnią klientkę. Byłam pewna, że wyciągnę ją na miasto, ale powiedziała, że musi się zająć papierami, bo zbliża się okres rozliczeniowy i pewnie wyjdzie z salonu po północy. Byłam zaskoczona, że siostra tyle czasu potrzebuje i postanowiłam z nią zostać i jej pomóc. Nie dziwiłam się, że to wszystko tak długo trwa, ponieważ siostra nie ma odpowiednich narzędzi. O razu jej poleciłam program księgowy dla małych firm, z którego korzysta mój narzeczony. Rozliczenia są dla niego banalnie proste i zajmuje to mu bardzo mało czasu. Siostra nie była do końca przekonana do mojego pomysłu, dlatego od razu jak skończyłyśmy to pojechałyśmy do mojego mieszkania. Łukasz akurat robił jakieś rozliczenia i zaprowadziłam do niego siostrę, żeby osobiście mogła zobaczyć jak działa ten program księgowy dla małych firm. Kiedy wyszła z pokoju to była zachwycona i powiedziała, że kompletnie nie rozumie, dlatego się na to nie wcześniej nie zdecydowała. Umówiła się nawet z Łukaszem i razem zakupią taki program u przedstawiciela, z którym współpracuje Łukasz. Cieszyłam się, że program, który poleciłam siostrze ją zainteresował i chce go wprowadzić do swojego salonu.

Od kiedy siostra ma ten program to może przyjmować więcej klientek i ma więcej czasu dla mnie. Spotykamy się teraz kilka razy w tygodniu i świetnie nam się razem spędza czas. Moja siostra jest bardzo wdzięczna, że jej poleciłam ten program.