Przejdź do treści

Pojemniki warsztatowe w moim garażu

 

Postanowiłem jakoś sobie wreszcie poukładać moje rzeczy w garażu. Miałem tam spory bałagan, który doprowadzał mnie już do szału. Nie chciałem ciągle szukać potrzebny części i akcesoriów. Wpadłem więc na pomysł kupienia pojemników z różnymi przegródkami.

Garaż sprzątnięty dzięki pojemnikom warsztatowym

pojemniki warsztatoweOkazało się, że jest to świetna sprawa. W markecie budowlanym do wyboru mieli kilkanaście typów pojemników, więc mogłem sobie do woli przebierać. Zdecydowałem się na pojemniki warsztatowe różnego rodzaju, gdyż chciałem zrobić sobie na nie specjalne półki i poustawiać na nich opakowania z poszczególnymi akcesoriami. Udało mi się znaleźć opakowania, które spełniały wszelkie standardy. Były przede wszystkim trwałe, aczkolwiek też estetyczne. Mi zaś zależało na tym, aby wyglądały dobrze, a nie tylko były wykonane z solidnych elementów. Chciałem bowiem osiągnąć jako taki wizualny efekt. Ostatecznie mi się to udało osiągnąć. Nawet moja żona była zadowolona z efektu, a ona jest raczej osobą lubiącą ład i porządek oraz ceniącą właśnie względy estetyczne. Byłem z siebie dumny, że tak rozsądnie ułożyłem wszystkie pojemniki i wreszcie mam porządek. Teraz muszę tylko na bieżąco dbać, aby nie robić sobie na nowo chaosu w tych moich rzeczach. Skoro już się raz postarałem uporządkować wszystko w garażu, to teraz pozostaje mi wprowadzić nawyk odkładania elementów na miejsce. Jestem niestety dosyć mocnym bałaganiarzem, więc muszę uważać, aby znów nie musieć na nowo wszystkiego organizować.

Byłoby to niezbyt fajne, bo nie po to spędziłem cały weekend na konstruowaniu półek z pojemnikami, żeby teraz okazały się nie działać. W końcu to nie może być trudne, aby wrzucić śrubkę do odpowiedniej przegródki zamiast gdziekolwiek, jak do tej pory miałem w zwyczaju.

Zobacz też https://inter-technik.pl