Przejdź do treści
krzesła barowe

Pojechałam na wyprzedaż po krzesła barowe

Tydzień temu były święta. Zawsze pod koniec nowego roku wiele sklepów przygotowuje bardzo ciekawe wyprzedaże. Sklepy wiedzą, że wiele osób na nie czeka i dzięki temu sklep pozbędzie się towaru, który zalega im na magazynie a klienci cieszą się, ze będą mogli kupić do swoich mieszkań meble w niskiej cenie.

Krzesła barowe w niskiej cenie

krzesła baroweJa upatrzyłam sobie w sklepie meble młodzieżowe dla mojego syna. Meble młodzieżowe pochodziły od dobrego producenta. Były wykonane z porządnego drewna a nie ze zwykłej kolorowej sklejki. Meble młodzieżowe miały mieć obniżoną cenę o dwadzieścia procent. To byłą spora obniżka jak dla mnie. Pojechałam z synem i okazało się, ze na magazynie został juz tylko jeden komplet. Gdybym przyjechała trochę później już pewnie bym się na nie nie załapała. W sklepie było bardzo dużo osób. Ludzie kupowali wszystko. Meble systemowe cieszyły się sporym zainteresowaniem. Obniżka była taka sama jak na meble młodzieżowe. Pierwszy raz widziałam także w sklepie meblowym hokery barowe. Zazwyczaj atrakcyjne krzesła barowe widywałam w lokalach czy barach no i w telewizji. W sklepach meblowych jakoś nie rzucały mi się w oczy. Cena na hokery barowe była niska. Krzesła barowe były solidne i można je było dopasować do blatów w swoich domach czy lokalach. Z tego co opowiadał sprzedawca coraz więcej osób zakupuje hokery barowe do swoich mieszkań i domów bezpośrednio do kuchni. Jakoś ten pomysł mnie nie przekonuje. Ja przy śniadaniu lub innym posiłku cenię sobie wygodę i porządne oparcie. Po całodziennym staniu bo pracuję na produkcji lubię sobie usiąść na wygodnym krześle. W sklepie meblowym wpadły mi w oko jeszcze tanie narożniki z funkcją spania. Narożniki były porządnie wykonane.

Łatwo się rozkładały i były bardzo wygodne. Synowi narożniki także się spodobały. Sprzedawca poinformował mnie, że mogę je zakupić na raty. Jeśli spłacę narożnik w ciągu roku to nie zostaną mi naliczone żadne procenty.