Przejdź do treści

Płaszcze nie tylko na zimę

  • przez

 

Bardzo często szafy kobiet dosłownie pękają w szwach. Na zimę chcemy mieć kurtkę, płaszcz i palto. Na jesień najlepiej tez takie wersje tylko, że z cieńszych materiałów. Wszystko co nam się podoba chcemy po prostu kupić. Tym bardziej jeśli coś jest bardzo trendy i na czasie. Takie są właśnie kurtki i płaszcze z wełny alpaki. Można je zakupić na popularnych w ostatnim czasie transmisjach sprzedażowych organizowanych na grupach w mediach społecznościowych.

Kurtki i płaszcze z wełny

płaszcz z alpakiModny płaszcz z alpaki to koszt około 150-200 złotych. Cena jak za gruby i mięsisty płaszcz nie jest wygórowana. Szczególnie, że jest to płaszczyk na długie lata. Można go nosić zarówno na jesień, wiosnę i cieplejszą zimę. Występują w wielu fasonach oraz kolorach. Napewno tej jesieni będzie modny kolor karmelowy, czyli taki ciemny beżowy. Pasuje ten kolor do dodatków czarnych, brązowych i ecru. Są to takie płaszcze, które można mimo wszystko prać w pralce. Nie ma obawy o zniekształcenia. Oczywiście producenci odzieży z wełny radzą suszyć ją w pozycji leżącej. Modny płaszcz z alpaki jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Można go nosić na krótki rękaw bo daje bardzo dużo ciepła. W wersji z kapturem mamy dodatkową ochronę przed większym deszczem czy wiatrem. Pasuje on zarówno do botków jak i do eleganckich kozaków.

W okresie września w sklepach z odzieżą damską, męską i dziecięcą zaczynają ponawiać się ubrania na jesień i zimę. Takie ubrania są cieplejsze i idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. Płaszcze czy też kurtki z alpaki nie kosztują dużo, a od około 3 lat są bardzo modne. Niewątpliwie każda kobieta powinna mieć w swojej jesiennej garderobie właśnie płaszcz z alpaki lub innej wełny, która jest przyjemna i delikatna w dotyku, a do tego jest bardzo ciepła.