Przejdź do treści

Piękna porcelana stołowa od Karoliny

  • przez

Bardzo lubię porcelanę. Naczynia z porcelany kojarzą mi się z elegancją i każdy kto chce, aby jego stół prezentował się doskonale podczas różnego rodzaju uroczystości na przykład świąt czy urodzin powinien wybrać do tego celu porcelanowe zastawy.

Porcelanowy prezent od Karoliny

porcelana od KarolinyJa swoją miłość do porcelany zawdzięczam babci, która uwielbiała wręcz wszystko co porcelanowe. A szykując niedzielne obiady zawsze sięgała do kredensu po jej piękną porcelanową zastawę. Dla babci każda niedziela była szczególnym dniem, gdy wszyscy członkowie rodziny zasiadali do wspólnego stołu i mogli cieszyć się rodzinną atmosferą oraz pysznymi potrawami babci. Doskonale pamiętam te czasy i sama w swoim domu pielęgnuję tradycję zapoczątkowaną przez seniorkę. Wszyscy moi znajomi wiedzą jak bardzo lubię porcelanę i jaką mam do niej słabość. Gdy tylko mam okazję powiększam swoją porcelanową zastawę o kolejne elementy. Najbardziej jednak lubię zestaw porcelany, który dostałam na dwudzieste dziewiąte urodziny od bardzo bliskiej znajomej. Porcelana od Karoliny była zupełnie wyjątkowa. Znajoma doskonale zna mój gust i wie jak bardzo lubię eleganckie i klasyczne proste zdobienia na talerzach. Pięknie zdobione naczynia obiadowe doskonale pasują na wieczerzę wigilijną czy też święta Zmartwychwstania Pańskiego. Bardzo doceniam też porcelanę stołową wykonywaną w Polsce, gdyż wiem że jest ona bardzo dobrej jakości nie wyszczerbia się i służy wiele długich lat. Przez unikatowe projekty i wzornictwo nasza porcelana zawsze zachwyci gości. Poza tym wspieram naszą gospodarkę i kupuję wszystko to co jest wyprodukowane w Polsce.

Porcelana nadaje się zarówno na niedzielny obiad jak i na wszelkie inne uroczystości w tym popularne święta. Stanowi piękną podstawę do tego by nasz stół wyglądał zawsze pięknie i zachwycał wszystkich biesiadników. Ja nie wyobrażam sobie niedzielnego obiadu bez porcelanowej zastawy.