Przejdź do treści
piece kozy

Piece kozy na targach dla firm

Jestem odpowiedzialny za organizację targów handlowych, więc musiałem wysłać zaproszenia do firm, które zostały wybrane na prezentację swoich towarów.

Piece kozy najpopularniejsze na całych targach

piece kozySzczególną uwagę zwróciłem na gościa, który sprzedaje kominki narożne i postanowiłem zainteresować się dokładniej jego ofertą. Facet nazywa się Jan i sprzedaje też biokominki wiszące, różne inne kominki wolno stojące oraz inne piece, na które ma bardzo szeroką ofertę. Ogólnie to ma bardzo szeroką ofertę skierowaną do zarówno do firm jak i osób indywidualnych. Poza kominkami sprzedają też akcesoria do kominków, które mają do każdego rodzaju kominków czy pieców oraz kratki kominkowe, które są niezbędnym elementem każdego kominka. Koleś posiada mnóstwo certyfikatów i widać, że zna się na rzeczy bo dostał też jakąś nagrodę. Jak będę już na targach to od razu do niego podejdę, żeby osobiście z nim porozmawiać i zobaczyć bliżej kominki narożne, które zrobiły na mnie wrażenie oraz biokominki, ponieważ chcę u siebie w domu zainstalować takie rozwiązanie i będę chciał się doradzić jaki powinienem wybrać. Targi miały odbyć się w przyszłym miesiącu więc było jeszcze sporo czasu i mogłem spokojnie organizować całą imprezę. Okazało się, że zgłosił się jeszcze jeden facet, który sprzedaje piece kozy, więc i jemu zarezerwowałem miejsce, ponieważ zostało mi jeszcze kilka stoisk a towar jest pożądany zwłaszcza, że zbliża się jesień i niesie ze sobą okres grzewczy. Wiadomo, że każdy szuka oszczędności, więc kominki narożne zarówno jak i biokominki na pewno będą się cieszyły ogromnym zainteresowaniem na tych targach.

Wieczorem jak wróciłem do domu to jeszcze przejrzałem kilka folderów i zasiadłem do pisania recenzji, ponieważ obiecałem ją oddać tego wieczoru. To był naprawdę bardzo pracowity dzień.