Przejdź do treści
naprawa komputerów

Pasjonat komputerów i ich naprawa

Zacznę od tego, że obecnie jestem uczniem jednego z liceów. Liceum, w którym się uczę znajduje się w przepięknym Polskim mieście, jakim jest Kraków. To właśnie w Krakowie, po ukończeniu studiów bardzo chcę dostać się na Politechnikę Krakowską, gdzie mógłbym studiować mój wymarzony kierunek, jakim jest informatyka.

Naprawa komputerów i pasja po wujku

naprawa komputerów Chcę studiować ten właśnie kierunek, ponieważ już od długiego czasu interesuje mnie wszystko, co z nimi związane. Praktycznie każdą wolną chwilę spędzam przy komputerze, testując nowe oprogramowania, programy, czy tym podobne rzeczy. Zamiast do liceum bardzo chciałem iść do znajdującego się w moim mieście technikum informatycznego, jednakże sprzeciwili się temu moi rodzice i tak się ułożyło, że skończyłem jako uczeń krakowskiego liceum. Również teraz, gdy moi rodzice słyszą temat moich studiów informatycznych, to mocno się denerwują, ponieważ oni sami wybraliby mi całkiem inną drogę życia, jednakże teraz jestem pełnoletni i sam mogę dokonywać wyborów, które uważam, że są dla mnie dobre. Pasję do komputerów prawdopodobnie odziedziczyłem po bracie mojej mamy, czyli moim wujku, który obecnie prowadzi w Krakowie swój własny serwis komputerów. Podziwiam go bardzo, ponieważ zna się on na komputerach, jak nikt inny i nie ma takiej awarii, z którą by sobie nie poradził. Cieszę się również z tego, że w wolnych chwilach pozwala mi on przychodzić do tego jego serwisu i obserwować, jak dokonywana jest przez niego, czy przez zatrudnionych przez niego pracowników najtańsza naprawa komputerów kraków.

Dzięki temu, że tam przychodzę mam możliwość oglądania, jak wyglądają różnego rodzaju naprawy, czy jak należy przeinstalować system. Czasami, jak jest jakaś drobniejsza, kosmetyczna naprawa, to nawet wujek pozwala mi w niej uczestniczyć, a czasem nawet coś mogę zrobić sam.