Przejdź do treści
podnośniki koszowe

Parking pod blokiem i podnośniki koszowe

Od kilku lat mieszkamy wraz z żoną oraz synem w wynajmowanym mieszkaniu w Gdańsku. Powoli zaczynamy decydować się na zakup własnych czterech ścian. Przy obecnym lokum trzyma nas niestety kilka kluczowych spraw.

Samochody z podnośnikami koszowymi

podnośniki koszowe Przede wszystkim praktycznie wszędzie mamy blisko. Wszystkie sklepu, urzędy i inne placówki użyteczności publicznej mamy pod nosem. Nawet komisariat policji jest niedaleko, nie wspominając o przedszkolu, a za niedługo szkole. Ale ile można mieszkać na czyimś. Posiadamy obecnie dwa samochodu i tu rodzi się największy problem, z którym na co dzień musimy się borykać, a mianowicie miejsce parkingowe. Brak jakichkolwiek miejsc, gdzie można pozostawić samochód to ogólnie znany fakt, nie tylko w Gdańsku ale i w pozostałej części Polski. Kto nie przyjedzie z pracy wcześniej, ten nie ma co liczyć na to, że miejsce się dla niego znajdzie. Najgorzej jest z poniedziałku na wtorek, ponieważ wtedy, dodatkowo należy zostawić trzy miejsca wolne, po to, aby samochody, mające zamontowane podnośniki koszowe z gdańska , mogły bezpiecznie i spokojnie wywieźć śmieci. Ale poza tą sprawą, mieszkanie w tej lokalizacji to prawie raj. Niemniej jednak postanowić sobie musimy, że od przyszłego roku zaczniemy starać się o mały kredyt hipoteczny, który pozwoli nam na zamieszkanie we własnym mieszkaniu. Zastanawiamy się czy i tam będzie problem z miejscem, bo będą przyjeżdżać samochody, które są wyposażone w podnośniki koszowe. Na chwilę obecną, odstępne, które płacimy właścicielowi jest równe racie miesięcznej, jaką płacilibyśmy do banku. A przynajmniej zaczniemy płacić za swoje.

Dzięki temu, że mamy jakiś tam swój wkład początkowy własny, możemy wyszukać mieszkanie, które lokalizacyjnie będzie tak samo atrakcyjne jak obecne. Może też uda się upolować jakiś garaż, w którym moglibyśmy chować jeden z naszych samochodów i nie martwić się o ciągle niewystarczającą ilość miejsca dla auta na noc.