Przejdź do treści
grawerowanie

Otwarcie sklepu jubilerskiego i grawerowanie

Chyba każda kobieta lubi biżuterie. Ja bardzo ją uwielbiam. Codziennie muszę mieć coś założone z biżuterii. Może to być tylko i wyłącznie broszka, ale coś na pewno musi być. Ale w swej kolekcji biżuterii nie mam żadnych podróbek. Wszystko co posiadam z biżuterii jest prawdziwe i tym samym wszystko było bardzo drogie.

Grawerowanie biżuterii jest modne

grawerowanieWiększość swojej biżuterii kupiłam w Krakowie. Mam taki jeden ulubiony sklep jubilerski, w którym robię co miesiąc zakupy. Chyba nie byłoby miesiąca w którym bym coś nie kupiła, jeśli się cofnę pamięcią wstecz. Zarabiam dość sporo, więc mogę sobie pozwolić na taki zakup i tak to robię raz w miesiącu i kupuję tylko jedną rzecz. Ale jestem też dość wybredna oraz bardzo ucieszyłam się na wiadomość, że w mieście mają zamiar otworzyć nowy sklep jubilerski i to taki w którym będzie można coś wygrawerować. Grawerowanie biżuterii jest teraz takie modne. Ponoć ta usługa ma być darmowa dla klientów sklepu jubilerskiego. Może warto by było z czegoś takiego skorzystać. Mogłabym dać trochę biżuterii do grawerunku. Zobaczę jeszcze co oni tam będą proponować z biżuterii. Mam nadzieję, że coś ciekawego tam znajdę. U nas jest tylko jeden specjalista od grawerowania, ale on to głównie pieczątki robi na zamówienie i nic poza tym. Tak na dobrą sprawę tak jakby nie były go. Na ulotkach ogłoszeniowych tego nowego jubilera są nawet podane dość niskie ceny w porównaniu z cenami innych jubilerów. Może się przerzucę do niego na moje miesięczne zakupy. Może uda mi się otrzymać jakiś rabat dla stałych klientów. Otwarcie ma być w tą sobotę.

Na pewno nie mogę przegapić takiego wydarzenia i nie pójść. Tłumów to raczej nie spodziewam się, nie każdego stać na takie rzeczy, ale może będzie parę osób ciekawskich, co tam by można było kupić. Jeśli chodzi o informacje na temat grawerowania, polecam stronę, na której są cenne informacje, a mianowicie – www.prografik.pl.