Przejdź do treści

Oprogramowanie do projektowania szaf

Pracując w branży meblarskiej myślałem, że nic mnie już nie zdziwi. Aż do dzisiaj. Szef ozjamił mi, że będziemy mieli szkolenie z nowego programu jaki wykupił dla naszej fiemy i przyjedzie specjalista, aby nas wyszkolić. Okazało się, że wchodzimy bardzo mocno w XXI wiek i chcemy odpowiadać jeszcze bardziej na potrzeby naszych klientów. 

Projektowanie szaf dzięki specjalnemu programowi 

polecane programy do projektowania szafOkazało się, że szef chciał abyśmy teraz nie tylko przyjmowali klientów w naszym punkcie handlowym, ale również jeździli do nich do domu. Dzięki temu mieliśmy pozyskiwać nowe grono klientów, którzy byliby jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług. Temu właśnie miało przysłużyć się specjalne szkolenie z nowego programu. Szef poinformował nas, że polecane programy do projektowania szaf wykorzystują już inne firmy na rynku i my nie powinniśmy od nich odstawać. Wszyscy się z tym zgodziliśmy, dlatego też chętnie przystąpiliśmy do pełnego cyklu szkoleń. Pan z firmy tworzącej oprogramowanie do projektowania szaf okazał się być profesjonalistom w pełnej krasie. Był bardzo konkretny i rzeczowy. Przedstawił nam najważniejsze zagadnienia związane z aplikacją oraz wytłumaczył jej działanie. Cierpliwie odpowiadał na każde nasze pytanie. Był bardzo zaangażowany w szkolenie. Mi osobiście największy problem sprawiało poziomowanie szafy oraz rozmieszczanie małych półek i zmienianie ich wysokości. Pan szkoleniowiec jednak nie wykazywał się zniecierpliwieniem i dzięki niemu czuję się pewnie. 

Właśnie jestem po jednej z konsultacji z klientami. Pojechałem do nich, aby na żywo zobaczyć miejsce w którym chcą mieć szafę i udało nam się w króki czasie zaprojektować szafę zgodną z oczekiwaniami klientów. Byłem zadowolony, że można wybierać wśród wielu kolorów i typów materiału