Przejdź do treści

Opakowania na zamówienie

  • przez

Od kilku lat prowadzę własną działalność. Zajmuje się sprzedażą ręcznie robionej biżuterii. Mój sklep jest w pełni internetowy. Początkowo nie chciałam sprzedawać swoich wyrobów, uznając, że nie znajdą się na nie klienci. Na szczęście dałam się namówić znajomym i spróbowałam swoich sił. Okazało się, że sklep spotkał się z dużym zainteresowaniem. 

Ozdobne opakowania z kartonu

producent opakowań kartonowychOd wielu lat pasjonuje się ręcznym wykonywaniem biżuterii. Do niedawna była to tylko pasja, na ten moment, jednak, zarabiam z niej całkiem przyjemne pieniądze. Znajomi od dawna sugerowali mi, żeby zaczęła sprzedawać biżuterię na szerszą skalę. Byłam jednak na tyle uparta, że długo odwlekałam decyzję od założeniu własnej działalności. Ostatecznie, jednak, otworzyłam własny sklep internetowy, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Swoje wyroby przesyłam głównie na odległość, w związku z tym pojawiło się pewne wyzwanie w związku z opakowaniem do biżuterii. Uznałam, że opakowanie ma dość istotne znaczenie. Kupuje więc tekturowe pudełka i ozdabiam je ozdobnymi sznurkami. Postawiłam na elegancki minimalizm. Moim dostawcą jest producent opakowań kartonowych, który ma swoją halę produkcyjną w mojej miejscowości. Tak się składa, że kiedyś poznałam właściciela tej firmy i ta znajomość ostatecznie okazała się ważnym elementem w prowadzeniu mojej działalności. Zamawiam w tej firmie głównie małe, tekturowe pudełeczka. Umówiłam się tak, że dostaje już gotowy, złożony produkt.

Za namową swoich przyjaciół otworzyłam jakiś czas temu własną działalność gospodarczą. Prowadzę sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną biżuterię. Prowadzę sprzedaż wysyłkową, dlatego też potrzebowałam specjalnych opakowań. Z pomocą przyszedł mim znajomy producent pudełek kartonowych.