Przejdź do treści
fotograf na wesele

Oglądam z mamą zdjęcia fotografa na wesele

Moja mama robiła porządki na strychu. Postanowiłam jej pomóc i miałyśmy dzięki temu bardzo miły wieczór rodzinnych wspomnień. Na strychu po jakimś malowaniu zostały wyniesione zdjęcia z albumami. Fotograf, który wykonywał większość zdjęć to nas wujek.

Fotograf na wesele jest opanowany

fotograf na wesele Prowadził on firmę w mieście Bydgoszcz, którą obecnie prowadzi jego syn i mój kuzyn. Muszę przyznać, ze ja sama pamiętam wujka tylko z aparatem. Nie rozstawał się z nim. W albumach są zdjęcia z wesel różnych członków naszej rodziny. Są zdjęcia z moich urodzin a także rożnych innych rodzinnych uroczystości takich jak urodziny czy imieniny. Fotografia to była jego pasja. Chyba największa w życiu. Teraz nawet jak jest na emeryturze to nadal zawsze ma blisko siebie aparat. Często robi zdjęcia za darmo i wywołuje je w stary sposób. Doceniam takie stare fotografie bo one bardzo pięknie się prezentują nie tylko w albumach ale także i na wystawach. Zdjęcia ślubne moich rodziców są przepiękne. Pomimo tego, ze zostały ponad trzydzieści lat temu bardzo ładnie wyglądają. Zdjęcia ślubne nie są wcale zniszczone i muszę przyznać, że nie były przechowywane w jakiś specjalny sposób. Najlepszy fotograf na wesele z Bydgoszczy musi być spokojny i dobrze wychowany. Nie może być natarczywy i powinien fachowo podchodzić do tematu. Wujek posiadał te wszystkie cechy dlatego jest zakład cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony różnych klientów. Wujek jako fotograf był tez bardzo skromnym człowiekiem. Jego usługi nie były drogie. Jeżeli widział, że kogoś nie stać na wykonanie zdjęć to starał się z klientem jakoś indywidualnie umawiać.

Wiele osób miło go wspomina. My po porządkach zniosłyśmy zdjęcia do salonu, żeby móc je częściej oglądać i wspominać stare dobre czasy. Sama chciałabym żeby wujek wykonał zdjęcia na moim ślubie.