Przejdź do treści

Oferuję nowoczesną produkcję opakowań kartonowych

To dzięki wizycie u brata za granicą wszystko postanowiłem zmienić. Kiedy zobaczyłem jakie tam mają technologie to wiedziałem, że chcę zostać przedsiębiorcą i oferować to samo. Musiało mi się udać i nie było innej możliwości przecież.

Dzięki nowoczesnej produkcji opakowań kartonowych mam dużo zleceń

nowoczesna produkcja opakowań kartonowychNa rozkręcenie biznesu nie miałem kasy to mi brat pomógł. On już się nieźle dorobił za granicą i dla niego to nie były aż tak duże pieniądze. Wiedziałem, że z taką pomocą to mi wszystko wyjdzie. Zdecydowałem, że będę produkował opakowania kartonowe, bo po zbadaniu rynku to była najlepsza opcja. U mnie to będzie bardzo nowoczesna produkcja opakowań kartonowych i mam już kupione odpowiednie urządzenia i maszyny. Gdybym nie pojechał do brata to nie miałbym pojęcia jakie technologie są teraz wykorzystywane. Interes udało się raz dwa rozkręcić. Brat przyjechał na parę dni do kraju, żeby mi pomóc z tym wszystkim. Skubany nawet mi nakręcił klientów i już od samego początku było co robić. Pierwsi klienci to byli tak zadowoleni, że zaczęli mnie wszędzie polecać. Nawet inwestowanie w reklamę było zbędne w tej sytuacji. Aż tak wielkiej ilości zleceń to w ogóle nie zakładałem i wiem, że w dużej mierze to zasługa brata, ponieważ jego pomoc okazała się bardzo cenna. Planuję oddać mu wszystkie pieniądze, które zainwestował w moją firmę i wiem, że za rok to już będzie możliwe. Wtedy to będę miał świadomość, że na wszystko zapracowałem sam a pomoc od brata będę traktował jako pożyczkę na rozkręcenie interesu.

Po roku spłaciłem brata. Był ze mnie bardzo dumny i cieszył się, że tak świetnie sobie radzę. Odnalazłem się na rynku i wiem, że teraz już będzie tylko coraz lepiej. Niebawem chcę sobie kupić nowe auto z salonu i wybudować dom za miastem.