Przejdź do treści
odzież antyelektrostatyczna

Odzież antyelektrostatyczna dla mojego męża

Mój mąż po dłuższych poszukiwania pracy w końcu otrzymał etat na budowie u swojego znajomego. Jego kolega zajmuje się renowacja budynków mieszkalnych, tak więc będzie to praca na zewnątrz. Mąż będzie narażony na działanie czynników atmosferycznych.

Odzież antyelektrostatyczna kupiłam bez wahania

odzież antyelektrostatycznaW związku z tym muszę wybrać się do sklepu z odzieżą używaną i kupić mu kilka niezbędnych rzeczy. Na moim osiedlu jest sklep, w którym można kupić różnego rodzaju ubrania. Jest tutaj również odzież ochronna, którą praktycznie nikt nie chce kupić. Sąsiadki zazwyczaj kupują tutaj bluzeczki i sukienki. Ja też, ale tym razem idę między innymi po buty robocze. Kiedy weszłam do sklepiku, od razu stwierdziłam, że mam ogromne szczęście. Okazało się, że dzień wcześniej była dostawa. Zauważyłam, że przybyło butów w tym roboczych. Było nawet obuwie medyczne. Ja wybrałam tradycyjne, ciepłe trapery. Następnie musiałam poszukać konkretnego ubrania. Ubranie robocze, czyli koszule flanelowe oraz kurtki wisiały na wieszakach. Miałam więc do wyboru, do koloru rożnych ubrań. Była również fachowa odzież antyelektrostatyczna. Bez wahania zdjęłam ją z wieszaka i włożyłam do mojego koszyka. Zauważyłam, że tam, gdzie jest odzież gastronomiczna wiszą również koszule robocze. Były one w bardzo niskich cenach, dlatego też bez wahania wybrałam kilka z nich. Na końcu wybrałam dwie pary spodni roboczych. Miałam więc gotowy cały zestaw dla mojego męża. Będąc przy kasie sprzedawca spytał mi się, czy odzież medyczna nie jest mi potrzebna. Spojrzałam na niego dziwnie, a on stwierdził, że nie może jej po prostu sprzedać i się każdego pyta. Podziękowałam mu grzecznie i wróciłam do domu.

Mąż był zadowolony z ubrań. Obiecał mi, że na pierwszą wypłatę zabierze mnie do restauracji. Ja mam jednak nadzieje, że odzież robocza będzie spełniać swoją rolę i będzie wygodna dla mojego męża.