Przejdź do treści
usługi budowlane

Odkupuję firmę świadczącą usługi budowlane

Kiedy byłem na spotkaniu biznesowym w Toruniu, to dowiedziałem się od kontrahenta, że jakiś Grudziądzki przedsiębiorca zamierza sprzedać swoje przedsiębiorstwo. Bardzo mnie ta informacja zainteresowała, ponieważ była to firma budowlana a ja miałem już wiele planów na przyszłość, które były związane z tą branżą.

Usługi budowlane to coś dla mnie

usługi budowlane Już dużo wcześniej interesowały mnie firmy budowlane i czekałem cierpliwie na odpowiedni moment, który właśnie się nadarzył. Pojechałem zatem do Grudziądza, ażeby omówić warunki wykupu. Firma budowlana, która była na sprzedaż była bardzo dobrze zarządzana a wszędzie panował ład i porządek. Od razu mi się to spodobało i wiedziałem, że te rekomendowane przez wielu usługi budowlane z Grudziądza na pewno się świetnie sprawdzą. Rozmowa z właścicielem odbyła się szybko i skutecznie. Od razu doszliśmy do porozumienia i jak wracałem z Grudziądza, to ta firma budowlana już była moją własnością. Po weekendzie pojechałem tam ponownie, ażeby osobiście porozmawiać z każdym z pracowników. Zamierzałem z każdym z nim podpisać nową umowę o pracę, która była na bardzo dobrych warunkach. Mnie nie interesuje ile płacą inne firmy budowlane, miałem swoją własną wizję prowadzenia działalności i się jej trzymałem. Wszyscy ludzie byli bardzo zadowoleni z nowych warunków pracy i nie jeden powiedział, że cieszy się, że jest nowy właściciel. Zmieniłem również ceny na nasze usługi budowlane, ponieważ w tym temacie od samego początku nie było wprowadzanych żadnych zmian. Moja firma budowlana niebawem będzie znana w całym naszym województwie kujawsko pomorskim i wiem, że postawię ją bardzo szybko na nogi.

To jest doskonała inwestycja i cieszę się, że mam własne usługi budowlane .Teraz mogę zacząć realizować inwestycje, które odkładałem w czasie. Zaczyna się dla mnie doskonały okres.