Przejdź do treści

O czym pamiętać przy wyborze firmy wykończeniowej?

Dwa lata temu kupiłam mieszkanie w Poznaniu. Jednak otrzymałam je w stanie całkowicie do wykończenia. Musiałam zdecydować się na kolor ścian, mebli oraz innych rzeczy, które miały znaczenie. Z jednej strony strasznie się cieszyłam, że jestem na takim etapie, ale z drugiej strony przerażało mnie.

Dlaczego wynajęłam firmę wykończeniową?

firma wykończeniowa poznańW związku z tym na szybko rozpoczęłam poszukiwania kogoś, kto zajmie się wykończeniem mojego nowego trzypokojowego mieszkanka. Uratowała mnie jedna firma wykończeniowa Poznań jest moim rodzinnym miastem i nie wyobrażałam sobie mieszkać gdzieś indziej. Firma wykończeniowa, którą udało mi się znaleźć, bardzo dobrze mi się z nimi dogadywało. Szef, z którym ustalałam szczegóły, czasami dawał mi delikatne rady, jak można coś zrobić lepiej. Oczywiście, że z chęcią słyszałam jego rad, ponieważ ja osobiście nie znam się za bardzo na tym, jak się robi remont. A niewątpliwie oni posiadali większe doświadczenie niż ja. W końcu nie bez powodu oni są firmą wykończeniową. Jeśli macie możliwość poczytania opinii o danej firmie nie tylko wykończeniowej, warto to zrobić. Możecie także porównać ceny, na co oczywiście lepiej sprawdzić od razu niż później. Ostatecznie byłam bardzo zadowolona z usług firmy wykończeniowej. W sumie ich praca trwała nie całe dziesięć dni, z czego byłam strasznie zadowolona. Wreszcie mogłam wprowadzić się do swojego nowego mieszkania. Nie mogłam się wręcz doczekać, a przyjaciele zapowiedzieli, że nie odpuszczą mi parapetówki.

Ja wychodziłam z założenia, że wszystko należy mieć pod kontrolą, dlatego składałam firmie wykończeniowej niespodziewane wizyty. Jasne, o niektórych mówiłam, ale zdecydowanie wolałam to pierwsze rozwiązanie. Skoro nie wiedzieli, kiedy mogę się zjawić, musieli się pilnować. Jestem raczej osobą, która nie ufa w stu procentach. Wolę mieć kontrolę.