Przejdź do treści

Nowy sprzęt w warsztacie stolarskim

Praca stolarza jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Tak na prawdę nie mam jeszcze dużego doświadczenia i wszystkiego się uczę. Pracuję od kilku miesięcy w zakładzie i staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej potrafię. Jednak do wszystkiego trzeba dojść.

Praca stolarza z wiertarko wkrętarką 

hitachi ds10dalOstatnio zamówiliśmy nowy sprzęt. Często zajmowaliśmy się składaniem i montażem mebli dla naszych klientów. Jednak aby solidnie wykonywać powierzone zadania trzeba było mieć czym pracować. Nasz szef sprowadził do zakładu hitachi ds10dal. Ta wiertarko wkrętarka dawała nam całkowicie nowe możliwości. Na dodatek była bardzo wydajna i lekka. W pracy stolarza jest to bardzo ważne, ponieważ długa praca w różnych pozycjach bardzo odbija się na stanie fizycznym. Na szczęście hitachi ds10dal było przystosowane do stałego użytkowania. Nie było to urządzenie, którego się używa sporadycznie. Na dodatek podczas drobnych prac domowych to było coś nie do zastąpienia. My jako pracownicy szybko przekonaliśmy się jaki potencjał kryje za sobą ta maszyna. Również jej cena znacząco odpowiadała jakości jaką dostaje się w zamian. Czasami to nie szło w parze i można było się łatwo rozczarować. Na szczęście na wiertarko wkrętarka spełniała najwyższe standardy i każdy chciał z nią pracować. Jako stolarze mieliśmy sporo zleceń dlatego zależało nam na cennym czasie. To było coś ważnego jeżeli chodziło o wydajność oraz terminy związane z naszymi klientami. Na szczęście dzięki stopniowej modernizacji naszego warsztatu wszystko przesuwało się do przodu.

Nowy sprzęt prawie zawsze oznaczał nowe możliwości. Również dzięki temu nasze meble były skręcane o wiele dokładniej i widać było poprawę w jakości. Nasi klienci prawie zawsze byli zadowoleni z naszych usług. Właśnie na tym nam zależało.