Przejdź do treści
tarasy kompozytowe

Nowy dom z tarasem kompozytowym mojej mamy

Moja mama postanowiła poświęcić swoje oszczędności na budowę nowego, wspaniałego domu. Kiedy był już budowany, przyszła do mnie i poprosiła mnie o to, żebym pomogła jej w projektowaniu wnętrz, bo chce zaoszczędzić na projektancie. Powołała się na mój dobry gust, więc postanowiłam jej pomóc.

Chcę projketować tarasy kompozytowe

tarasy kompozytoweNajbardziej lubię wymyślać wystrój kuchni, więc to zrobiłam z największym zapałem i mama zgodziła się już na pierwszą wersję kuchni, która była wspaniała. Potem przyszedł czas na łazienkę, jednak ona chciała jaśniejszą, niż przewidywałam w projekcie. Po kilku drobnych zmianach ustaliłyśmy, jak będzie wyglądała. Salon oraz pokoje sypialniane zajęły chyba najwięcej czasu. Jednak to, co najbardziej chciałam projektować, to były tarasy kompozytowe. Moja mama przewidziała w swoim domu takie dwa. Deska tarasowa, którą wybrałam, była jasna i bardzo nowoczesna. Chciałabym mieć taką w swoim domu, ale mieszkam teraz w mieszkaniu, więc raczej nie mam na co liczyć. Po tym, jak zaprojektowałam wszystkie pokoje, byłam wykończona, ale szczęśliwa. Zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy nie powinnam zacząć pracować jako projektant wnętrz.

Mama w podziękowaniu zapłaciła mi pewną kwotę, a także kupiła piękny wazon, który stoi teraz wypełniony po brzegi różami w salonie. Myślę, że praca projektanta wnętrz byłaby dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Mogłabym rozwinąć swój talent do rysowania oraz łączenia w pary gotowych już mebli. Muszę podyskutować o tym z mężem – być może czas zmienić swoją dotychczasową branżę.

Więcej o tarasach kompozytowych można znaleźć na: Twinson24.pl